Temat „nepo babies” nie schodzi z mediów od kilku miesięcy. Choć „dzieci nepotyzmu” istnieją w show-biznesie „od zawsze” od jakiegoś czas znów temat rozgorzał wielką publiczną dyskusję. Niektóre z dzieci dobrze umocowanych i znanych rodziców lub krewnych zabrały głos w tej wojnie. Wśród nich znalazła się Lottie Moss, siostra znanej super modelki Kate Moss. Jednak jej opinia na ten temat spotkała się z ogromną falą hejtu po której usunęła swoje konto na Twitterze.

Lottie Moss znika z Twittera

Lottie Moss nie jest już na Twitterze po fali hejtu, z jakim spotkała się w związku z jej komentarzami na temat artykułu „dzieci nepotyzmu”.

Dla tych, którzy nie wiedzą, Lottie jest 24-letnią młodszą przyrodnią siostrą legendarnej modelki Kate Moss, która również jest obecnie modelką.

„Powinna wiedzieć, co to jest nepotyzm”. Środa nie wycofuje się ze swoich słów o Kindze Dudzie

W serii tweetów Lottie przywołała słynny już artykuł, który opowiadał o karierach dzieci sławnych rodziców. Według jej opinii krytyka tego rodzaju robienia kariery „nie powinna nikogo obchodzić”. To spotkało się z falą hejtu.

Dzieci gwiazd – czym się zajmują i które z nich już zarabiają?

„Mam dość ludzi obwiniających nepotyzm za to, dlaczego nie są bogaci, sławni ani odnoszący sukcesy – oczywiście to niesprawiedliwe, że ludzie, którzy pochodzą ze sławnych rodzin, zyskują przewagę z tego powodu, ale zgadnijcie co? Życie nie jest sprawiedliwe” – powiedziała Lottie, rozpoczynając swoją tyradę na Twitterze.

„Kucharz” i były „fotograf” Brooklyn Beckham właśnie wszedł w nowy biznes. Tego się nikt nie spodziewał

Zaledwie kilka godzin po tym, jak tweety stały się super popularne, Lottie całkowicie usunęła swoją stronę. Nadal jest jednak aktywna na Instagramie i OnlyFans.