Fani są w szoku, po tym jak w sieci pojawiły się najnowsze zdjęcia Kate Moss (49 l.) Supermodelka bez makijażu została sfotografowana, gdy paliła papierosa przed modną restauracją Cecconi w dzielnicy Mayfair w Londynie. Gwiazda nazywana „największą palaczką wszech czasów”, została sfotografowana podczas nie najlepszego dla siebie dnia.

Siostra Kate Moss znika z Twittera po szokującej wypowiedzi

Kate Moss bez makijażu niemal nie przypomina siebie. Gwiazda, supermodelka i ikona mody lat 90. dziś nie przypomina już samej siebie. Może plotki o jej zamiłowaniu do imprezowania, palenia papierosów i do substancji psychoaktywnych były prawdziwe. A to wszystko odbiło się na jej… cerze.

Kate Moss jest nie do poznania

Według doniesień Kate Moss nie pije alkoholu od lat, a 2 lata temu wystartowała z marką Cosmoss skupiającą się na strefie życia wellness. W związku z tym Kate Moss rozwodziła się w wywiadach, że zaczyna swój dzień od jogi i pilatesu, dba o siebie i swój zdrowy styl życia.

Ważną rzeczą w zmianie stylu życia jest to, abyś nie zmieniał siebie. Kiedyś byłam hedonistką i nadal jest to część mojej osobowości, która nie zniknęła – wyznała Kate Moss.

Szczęśliwa Kate Moss u boku swojego młodszego narzeczonego

Kate Moss Fot. No credit / BACKGRID / Backgrid UK / Forum