Katy Perry (35 l.) jest w ciąży – plotki o tym, że spodziewa się dziecka, pojawiały się już od kilku miesięcy. Wczoraj odbyła się premiera teledysku wokalistki „Never Worn White”, w którym pokazała ciążowy brzuch. Potwierdziła, że ona i Orlando Bloom zdecydowali się na powiększenie rodziny.

OMG! Katy Perry pokazała CIĄŻOWY brzuch

Katy Perry potwierdza ciążę

Katy prowadziła live na Instagramie, w którym potwierdziła radosną nowinę. Zdradziła, że jest bardzo podekscytowana.

Jestem podekscytowana, jesteśmy podekscytowani i cieszymy się. Jest to prawdopodobnie sekret, jaki musiałam najdłużej zachować w tajemnicy. Wiedziałam, że powiem Wam o tym przez piosenkę – wyznała. – W pewnym momencie musiałam to ujawnić, ponieważ stało się to dość oczywiste – zażartowała.

Katy Perry w teledysku z ciążowym brzuchem:

Katy Perry przeżyła chwile grozy. ZEMDLAŁA na planie show (WIDEO)

Katy opowiedziała też o swoich ciążowych zachciankach. W trakcie transmisji jadła suszone mango, jednak stwierdziła, że nie je cały czas zdrowo.

Nie jem cały czas tylko zdrowych przekąsek. Mówisz o głodzie: dosłownie nigdy nie dbałam o przyprawy, a teraz? Muszę nosić sos tabasco w torebce! Niektórzy ludzie mają olejki eteryczne, a ja mam sos Tabasco!

Katy Perry i Orlando Bloom przyłapani na czułych pocałunkach (ZDJĘCIA)

Gratulujemy! Niżej zobaczcie zdjęcia Katy z brzuszkiem zrobione przez paparazzi. Wokalistka próbowała zasłaniać go torbą.

Katy Perry

Katy Perry w ciąży fot. Forum/BACKGRID

Katy Perry

Katy Perry w ciąży fot. Forum/BACKGRID

Katy Perry

Katy Perry w ciąży fot. Forum/BACKGRID

Katy Perry

Katy Perry w ciąży fot. Forum/BACKGRID