Katy Perry bez wątpienia jest podekscytowana przybyciem na świat swojego pierwszego dziecka. Podobno termin porodu przypada tego lata. Można też zauważyć po zdjęciach, że Perry ma ogromny już brzuszek.

Katy Perry o ciąży

Ciężarna Katy Perry przetestowała cierpliwość Orlando Blooma – aktor podołał wyzwaniu?

Dzisiaj Katy Perry pochwaliła się bardzo intymnym jak na nią zdjęciem. Pokazała nagi brzuszek ciążowy. Widzimy też gwiazdę w domowych warunkach: w krótkich sportowych spodenkach i cropie. Śmieje się, że w cropie nigdy nie jest zbyt „ciążowa”…

Katy Perry udzieliła już kilku wywiadów, w których opowiedziała o ciąży, jednak ostatnio otworzyła się jeszcze bardziej. Podczas wywiadu dla australijskiego radia The Kyle and Jackie O Show opowiedziała o tym, jak to jest być w ciąży w środku pandemii i protestów:

Jestem bardzo aktywną kobietą i aktywną mamą w czasie koronawirusa i amerykańskiej rewolucji. Wydawałam także piosenki i zmierzam do wydania płyty 14 sierpnia, więc pracuję naprawdę ciężko. Jedynym błogosławieństwem jest to, że nie muszę ekstremalnie podróżować, co naprawdę może Cię wyładować – tłumaczy Katy Perry.

Dodaje, że po zajściu w ciążę zmieniło jej się podejście do kobiet i ma do nich jeszcze większy szacunek:

Jestem naprawdę wdzięczna za swoje ciało i mam ogromny szacunek do kobiet. Oczywiście, przechodząc przez ten proces, otrzymujesz zupełnie nowy punkt widzenia, ale wszystko jest spuchnięte – moje ręce są spuchnięte, stopy zaczynają puchnąć, mimo to lubię być matką w ruchu – śmieje się piosenkarka.

Perry o związku z Bloomem. „Jedna rzecz, która jest naprawdę pomocna, to…”

Katy Perry zdradziła, na co nie jest przygotowania w macierzyństwie

Katy Perry i Orlando Bloom. Fot. Forum, Mega Agency

Katy Perry i Orlando Bloom. Fot. Forum, Mega Agency

Katy Perry i Orlando Bloom. Fot.  Photography / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Katy Perry i Orlando Bloom. Fot. Photography / BACKGRID / Backgrid USA / Forum