Katy Perry (35 l.) udzieliła internetowego wywiadu, w którym opowiedziała więcej, jak przechodzi ciążę w czasie kwarantanny. Perry dodała, że jej narzeczony nie ma z nią lekko w tym czasie. Artystka postanowiła przetestować jego cierpliwość, jak wypadł w teście? Sprawdźcie sami.

Katy Perry pokazała nagranie z USG. Córka artystki i Orlando Blooma może być niezłym ziółkiem

Katy Perry testuje cierpliwość Orlando Blooma

Katy Perry nie oszczędza Orlando Blooma w czasie ciąży. Artystka przyznała, że miewa humorki a jej narzeczony jest narażony na jej gniew. Perry udzieliła internetowego wywiadu, w którym przyznała, że bycie w ciąży w czasie pandemii koronawirusa jest dodatkowym stresem, a i tak hormony jej szaleją.

Katy wpadła na szatański plan i postanowiła sprawdzić, jaki jest limit cierpliwości narzeczonego.

Zdecydowanie przetestowałem jego cierpliwość. Pomyślałam: O tak, myślisz, że poradzisz sobie ze mną? Zobaczmy! – zdradza Katy w wywiadzie. 

Artystka w wywiadzie nie mogła przestać wychwalać Orlando. Przyznała, że jest on jest ostoją spokoju w tym trudnym dla każdego z nas czasie.

Perry spodziewa się pierwszego dziecka – ona i Orlando będą mieli córkę. Aktor już ma syna z poprzedniego związku z modelką Mirandą Kerr i wie, czego może się spodziewać.

Wyszło na to, że ich rzekomy kryzys w związku tak naprawdę nie istnieje. Orlando robi co może, by wesprzeć Katy i nawet gdy ta miewa ciążowe humory nigdzie się nie wybiera. Jako przyszły mąż i podwójny ojciec – aktor wszedł w rolę obrońcy i zrobi wszystko, by jego kobieta czuła się bezpiecznie.

Para nie ukrywa podekscytowania i nie mogą doczekać się, aż przywitają na świecie swoją córkę.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Katy Perry w stroju królika chwali się dużym, CIĄŻOWYM brzuszkiem

Katy Perry w uroczy sposób potwierdziła płeć dziecka. Orlando Bloom ze szczęścia wysmarował się tortem?

Katy Perry i Orlando Bloom przez CIĄŻĘ mają kryzys w związku

Katy Perry, Orlando Bloom jak normalna para idą na randkę.

Katy Perry, Orlando Bloom, fot. Forum/Mega Agency.

Katy Perry, Orlando Bloom przyłapani przez fotoreporterów w drodze na ślub przyjaciół.

Katy Perry,Orlando Bloom, fot.Forum/Reuters.