Katy Perry (35 l.) i Orlando Bloom (43 l.) spodziewają się swojego pierwszego dziecka – córeczki. Para przez kilka lat schodziła się i rozchodziła, jednak ostatecznie aktor oświadczył się piosenkarce. Katy ma już bardzo duży brzuszek ciążowy.

Katy Perry pokazała nagranie z USG. Córka artystki i Orlando Blooma może być niezłym ziółkiem

Katy Perry pokazuje ciążowy brzuch

Katy Perry wczoraj wystąpiła na żywo podczas relacji z próby startu rakiety NASA i SpaceX. Niestety, wydarzenie zostało przełożone na sobotę z okazji pogody.

Ciężarna wokalistka mimo wszystko pokazała zdjęcia z tego dnia. Wybrała odpowiednią do okazji srebrną kreację do kostek, która podkreśliła jej duży brzuch. Dobrała do niej połyskujące szpilki i duże kolczyki.

Katy Perry zdradziła, na co nie jest przygotowania w macierzyństwie

Patrząc na rozmiar brzucha, możemy się domyślać, że dziewczynka już niedługo przyjdzie na świat. Fani w komentarzach piszą, że Katy wygląda pięknie – ciężko się z tym nie zgodzić!

Katy Perry zachowuje się jak typowa kobieta W CIĄŻY. Pokazała swoją zachciankę

Katy Perry i Orlando Bloom

Katy Perry i Orlando Bloom spotykają się od początku 2016 roku, chociaż mieli kilkumiesięczną przerwę w związku. Zaręczyli się w lutym 2019 roku. Wcześniej piosenkarka przez 1,5 roku była żoną aktora Russella Branda.

Katy Perry w krótkiej mini i różowych kozakach

Katy Perry w krótkiej mini i różowych kozakach fot.Forum/Mega Agency

Katy Perry w sukience w kwiaty

Katy Perry w sukience w kwiaty fot. Forum/BACKGRID USA

Katy Perry i Orlando Bloom

Katy Perry i Orlando Bloom fot.Forum/Reuters.