Katy Perry od kilku miesięcy szykuje się na przyjście na świat jej pierwszego dziecka. Piosenkarka ma urodzić córeczkę.

Zobacz też: Katy Perry zachowuje się jak typowa kobieta W CIĄŻY. Pokazała swoją zachciankę

Gdy wyszło na jaw, że gwiazda spodziewa się malucha, plotkowano, że Katy obawiała się o ciążę ze względu na to, że po raz pierwszy zostanie mamą stosunkowo późno. Wszystko jednak dobrze się układa, a Perry już szykuje się do porodu.

Sądząc po ostatnich zdjęciach ostatnie tygodnie ciąży dają się przyszłej mamie we znaki. Perry sporo przytyła, widać, że puchną jej nogi. Na pewno jest jej ciężko, a spacery musi planować dość krótkie.

Na szczęście Perry ma u boku doświadczonego partnera. Orlando Bloom (43 l.) ma już syna, 9-letniego Flynna ze związku z modelką, Mirandą Kerr. Orlando świetnie się sprawdził w roli tatusia – był bardzo opiekuńczy i cierpliwy, na pewno nie zapomniał, jak zajmować się maluszkiem.

Czytaj też: Katy Perry i Orlando Bloom przez CIĄŻĘ mają kryzys w związku

W jednym z wywiadów Katy Perry wyznała, że najbardziej po urodzeniu dziecka obawia się wczesnego wstawania. I tu Orlando będzie mógł się wykazać iście rycerskimi cnotami – gdy szepnie ukochanej, by spała, a sam zajmie się dzieckiem – nakarmi je i zmieni pieluchę.

Tymczasem trzymamy kciuki za szczęśliwy finał ciąży.

Katy Perry w zaawansowanej ciąży z narzeczonym, Orlando Bloomem na spacerze

Katy Perry w zaawansowanej ciąży z narzeczonym, Orlando Bloomem na spacerze, fot. Clint Brewer Photography / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Katy Perry w ciąży na spacerze z Orlando Bloomem

Katy Perry w ciąży na spacerze z Orlando Bloomem, fot. Clint Brewer Photography / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Katy Perry na początku ciąży

Katy Perry na początku ciąży, fot. Backgrid/FORUM