Katy Perry i Orlando Bloom dwa miesiące temu się zaręczyli. Fani od razu zaczęli rozpisywać się na temat ciąży piosenkarki – temat jednak ucichł. Od trzech tygodni znowu krążą plotki o ciąży. Tym razem są na to dowody.

To ostateczny DOWÓD na to, że Katy Perry jest W CIĄŻY

Od miesiąca na zdjęciach paparazzi widać znacznie powiększony brzuszek i piersi. Ostatnio, kiedy Perry zauważyła paparazzi, natychmiast schowała brzuch za torebkę.

Katy Perry w ciąży?

Z kolei w niedzielę wieczorem Katy została przyłapana ze swoim narzeczonym, Orlando Bloomem w Disneylandzie. Później do narzeczonych dołączyli rodzice wokalistki.

Katy Perry miała na sobie pomarańczowy kombinezon Ralpha Laurena, w którym wyglądała jak osadzona, bądź pracownik parku. Do tego dobrała modne na platformie Adidasy i nerkę.

Mimo nerki bardzo dobrze widać opinający się na brzuchu kombinezon. Nie da się ukryć, że brzuch Katy jest już bardzo zaokrąglony. Z pewnością piosenkarka chciała przysłonić ciążę nerką, ale się jej nie udało.

Katy Perry w OBCISŁEJ sukience – czy NOWE zdjęcia potwierdzają plotki o CIĄŻY?

Katy Perry w październiku skończy 35 lat, a Orlando Bloom w styczniu 43 lata, więc nie należą do bardzo młodych par. Z pewnością ciąża jest przez nich zaplanowana i wyczekiwana. Tym bardziej że piosenkarka do tej pory jeszcze nie urodziła dziecka.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

sound ON couple goals 😍 @moca 40th gala ❤️

Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom)

Wyświetl ten post na Instagramie.

Lifetimes

Post udostępniony przez Orlando Bloom (@orlandobloom)