Patricia Kazadi myślała, że w Jak Oni Śpiewają zostanie góra dwa tygodnie. Teraz mówi się o niej jako o kandydatce na zwycięzce. Co na to młodziutka aktorka?

Mój tata mocno stąpa po ziemi i ja podobnie zostałam wychowana. Najważniejsza jest nauka, a śpiewanie, aktorstwo czy taniec to dodatkowa pasja. Mogę się jej oddawać, ale pod warunkiem, że nie będę miała żadnych problemów z nauką. – opowiada w rozmowie z Dziennik.pl

Patricia wie, że popularność bywa ulotna. Dlatego zaczęła studia na Politechnice Wrocławskiej. Edukacja jest dla niej bardzo ważna. Studiuje administrację i jak twierdzi to pozwala jej walczyć z uderzającą do głowy wodą sodową. Zamiast rozmyślać nad showbiznesem, idzie na wykłady.

Kocham scenę i czuję, że się w tym realizuję. Z drugiej strony studia są dla mnie równie ważne. Zobaczymy, jak to wszystko się poukłada – odpowiada pytana o plany na przyszłość. Póki co rozmyśla nad Sylwestrem, o tym czy będzie na szczycie popularności woli nie myśleć. Nie ma takiej potrzeby. Kazadi chciałaby: szaleć na stoku bez makijażu i lansu.

Zanim pokazała się w polsatowkim programie widzowie poznali ją jako Anię Chełmicką, bohaterkę Egzaminu z życia. Aktualnie jej postać uczy się tańczy u Anatolija. W tej roli Żora Koroliyov. Kazadi imponuje jego profesjonalizm.