Keanu Reeves jest jednym z najgorętszych aktorów w Hollywood, który przyspiesza bicie serca kobiet i mężczyzn od prawie 3 dekad. Nikogo więc nie powinno zdziwić, że jego miłośnicy ostatnio symulowali seks z postacią Johnny’ego Silverhanda z polskiej gry wideo w „Cyberpunk 2077”, której udziela głosu.

Keanu Reeves świętuje urodziny!

Polska gra komputerowa hitem wszech czasów

Okazuje się, że po premierze gry w grudniu zeszłego roku niektórzy gracze odkryli funkcję, która pozwalała ich awatarom uprawiać seks z Silverhandem — chociaż podczas wirtualnych szaleństw pozostawał on w pełnym ubraniu…

CD Projekt Red — polska firma stojąca za „Cyberpunk 2077” — wkrótce usunęła ten „błąd”, ale Reeves i tak komentuje, że nie ma nic przeciwko byciu przedmiotem fantazji – cyberseksu.

Wirtualny seks z gwiazdą Hollywood?

Gdy zapytano go o rozbrykanych graczy „Cyberpunk 2077”, odpowiedział „O mój Boże, zawsze jest miło, kiedy jest miło”. Keanu Reeves nawet zasugerował dziennikarzowi, który zadał to pytanie że byłby szczęśliwy, gdyby fani nadal uprawiali z nim wirtualny seks.

Keanu Reeves napisał KOMIKS. Zbiera PIENIĄDZE na wydanie

Pomyśl, ile pieniędzy jest w porno, prawda? Więc nie musisz nawet tam być, a ludzie mogą uprawiać cyfrowy seks z twoim cyfrowym awatarem.” […] „Możesz zrobić wszystko. – dodał.

Mamy ZDJĘCIA z planu MATRIX 4 – Neo i Trinity na motocyklu

Keanu Reeves Fot. RW/MediaPunch

Keanu Reeves z mamą Patricia Taylor Fot. Eric Gaillard / Reuters / Forum