Keanu Reeves (58 l.) promuje właśnie swój najnowszy film. Aktor pojawił się w Zoo Palast na premierze w Berlinie swojego najnowszego „Johna Wicka”. Dawno niewidziany aktor postawił na klasyczny czarny garnitur, który sparował z szarą koszulą i brązowymi butami.

Niedawno Keanu Reeves ujawnił powód, dla którego powraca do roli  Johna Wicka 10 lat po swoim debiucie jako tytułowa postać.

O co chodzi z nienawiścią Matthew Perry’ego do Keanu Reevesa?

Podoba mi się jego humor, podoba mi się jego wola, podoba mi się jego smutek i naprawdę fajnie jest grać go w tych filmach, te filmy są zabawne […] Staram się naprawdę mocno, ale w przypadku Johna musisz starać się trochę bardziej, wyznał podczas londyńskiej premiery.

Keanu Reeves po raz 4 jako John Wick

W pierwszym filmie kultowej już serii tytułowy bohater prowadził spokojne życie na emeryturze, z uroczym psem jako towarzyszem, ostatnim prezentem od umierającej żony. Kiedy grupa zabójców popełniła błąd zabijając jego ukochanego czworonoga, emerytowany zabójca John Wick wraca do pracy.

Keanu Reeves przyszedł na ślub pewnej brytyjskiej pary, „Był taki miły i przyjacielski”

W czwartej części John Wick walczy o życie, próbując zniszczyć tajemniczą organizację zabójców znaną jako High Table. Tak przynajmniej wynika z najnowszego zwiastunu filmu.

Oglądaliście Johna Wicka?