Keanu Reeves (59 l.) po raz pierwszy od lat pokazał się w zupełnie nowej fryzurze. Aktor został zauważony w minionną środę na planie swojego nowego filmu „Outcome”. Jest to czarna komedia, którą reżyseruje nominowany do Oscara Jonah Hill. A główną rolę gra Cameron Diaz, która po 10 latach nieobecności na ekranie powraca jako aktorka.

To trzeba zobaczyć! Keanu Reeves ze swoim zespołem na scenie

W komedii „Outcome” w reżyserii Johna Hilla Keanu Reeves wcieli się w rolę Reefa, mężczyznę opisanego w mediach branżowych jako „Była gwiazda Hollywood, która musi zanurzyć się z mrocznymi otchłaniami swojej przeszłości, aby stawić czoła swoim demonom i zadośćuczynić po tym, jak opublikowano tajemnicze wideo z nim przyłapanym na gorącym uczynku”.

Keanu Reeves

Odmieniony Keanu Reeves

Keanu Reeves często eksperymentował z różnymi fryzurami, jednak przez ostatnie lata nosił długie do ramion włosy i brodę. Nawet w miarę upływu czasu w jego hitowej serii o Johnie Wicku, nawet włosy głównego bohatera stawały się coraz dłuższe.

Keanu Reeves całuje ukochaną na czerwonym dywanie

Oprócz pracy nad filmem „Outcome” Keanu Reeves właśnie nakręcił „Good Fortune”, komedię, której scenariuszem i reżyserią zajął się nagradzany komik Aziz Ansari.