Kelly Osbourne kilka dni temu odwiedziła Polskę, aby promować swój program Fashion Police, w którym ocenia stylizacje najbardziej znanych gwiazd świata.

W rozmowie z dziennikarzem Super Expressu pokazała próbkę swoich umiejętności i oceniła styl kilku naszych polskich gwiazdek. Fachowej i dość krytycznej ocenie została poddana Anna Mucha, Małgorzata Kożuchowska, Edyta Herbuś, Doda oraz Małgorzata Rozenek.

Na pierwszy ogień poszła Doda. Kelly była zachwycona Rabczewską:

– Uwielbiam jej styl. Widać, że bawi się tym, jak wygląda, a wygląda bosko! Ubiera się tak, jak ja bym chciała, gdybym miała jej ciało. Dobrze się patrzy na kogoś, kto wie, że wygląda oszałamiająco i to właśnie jest to wrażenie. No i ta czapeczka „Fuck It” – to moje ulubione powiedzenie.

Nieco mniej łaskawa była dla Edyty Herbuś:

– Te sukienki, jakieś 10 lat za późno… A może jednak to nie sukienki, coś jest nie tak z jej włosami… To zdecydowanie fryzury nie pasują do stylu, w którym się nosi. Jeśli zaczesałaby je do tyłu lub bardziej wyprostowała, wtedy to wszystko zaczęłoby robić piorunujące wrażenie.

Oberwało się również Annie Musze:

– Nie przepadam za fantazyjnymi kapelusikami. Zazwyczaj pani chce pokazać: „Jaka jestem szalona i nieprzewidywalna”, a przeważnie wygląda to po prostu głupio i śmiesznie. Wygląda jednak na zadowoloną i pewną siebie… I te szorty też odpadają.

O Małgorzacie Kożuchowskiej Osbourne powiedziała:

– Jest piękna… Czy ona jest trochę chłopczycą? Pytam ze względu na włosy. Chciałabym zobaczyć ją w długich… Ta jedna stylizacja jest nietrafiona, a właściwie makijaż. To kobieta, która wygląda pięknie, kiedy delikatniej się maluje. Mniej w jej przypadku znaczy więcej.

Wrażenie zrobiła również na niej Małgorzata Rozenek:

– Te długie nogi… To polska Cat Deely? Ona wygląda identycznie jak prowadząca brytyjską edycję „You Can Dance”. Jest piękna i, co najważniejsze, to wszystko współgra ze sobą.

Mimo wielu krytycznych uwag, Kelly jest zachwycona urodą Polek:

– Dlaczego nie urodziłam się Polką?! Macie najpiękniejsze kobiety na świecie!

Co myślicie o opiniach Osbourne – trafne?

Osbourne oceniła styl polskich gwiazd
Anna Mucha

Osbourne oceniła styl polskich gwiazd
Doda