Kendall Jenner (25 l.) postawiła na drastyczną zmianę wizerunku. Supermodelka przedłużyła swoje włosy i zmieniła ich kolor. Kenny pożegnała się z ciemnymi włosami. Teraz ma na głowie modne w tym sezonie odcienie blondu. Jak wygląda?

Kendall Jenner zdradza przepis na ULUBIONĄ maseczkę do twarzy z produktów, które masz u siebie w domu (PIELĘGNACYJNE ŚRODY)

Kendall Jenner zmieniła kolor włosów

Siostry Kardashian-Jenner słyną z spektakularnych metamorfoz. Prym w tej dziedzinie wiedzie Kim Kardashian i Kylie Jenner, które potrafią zmieniać kolory włosów kilka razy w ciągu roku. Każda z nich ma również pokaźną kolekcję peruk.

Do tej pory Kendall uchodziła za najbardziej naturalną z sióstr. Modelka zrzekała się, że nie ingerowała w swoją urodę. Kenny na co dzień stroni również od makijażu. Jednak przyszła pora na zmiany w jej wyglądzie.

Kendall Jenner pokazała jak mieszka – jej willa wygląda jak muzeum sztuki nowoczesnej. Odważne kolory, marmur i dużo drewna

Kendall zaprezentowała się w nowych włosach. Modelka nie tylko je rozjaśniła, ale zdecydowała się również na ich przedłużenie. Do tej pory miała włosy do ramion, teraz sięgają jej aż do pasa.

Kenny postawiła na karmelowe odcienie blondu. W nowym kolorze włosów jeszcze bardziej przypomina swoją młodszą siostrę Kylie. Milionerka również jakiś czas temu zdecydowała się na ich rozjaśnienie.

Modelka podczas Halloween pokazała się w blond peruce, jednak ten kolor był dla niej zbyt jasny. Zamiast tego zdecydowała się na naturalniejszą metamorfozę.

Zmiana na plus?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner chwali się formą zrobioną na siłowni. Jakie BICEPSY!

Kendall Jenner i Hailey Bieber wracają z siłowni. Widać, że Kendall ostro trenuje!

Kylie i Kendall w przebraniach na Halloween KIEDYŚ I DZIŚ

Kendall Jenner na zakupach spożywczych.

Kendall Jenner, fot.Forum/Mega Agency.

Kendall Jenner na ściance.

Kendall Jenner w różowej sukni, fot. Forum/Backgrid UK.

Kendall Jenner w różowym, obcisłym kombinezonie.

Kendall Jenner w obcisłym kombinezonie podkreśliła swoje kształty. Fot.Forum.