Kim Kardashian-West, a dokładnie Kimberly Noel Kardashian West to najpopularniejsza celebrytka i bizneswoman na świecie. Sławę zyskała głównie dzięki reality show „Z Kamerą u Kardashianów”.

Kim Kardashian – wiek, waga, wzrost, rodzina

Kim Kardashian nawet podczas pandemii nagrywa rodzinne show – celebrytka robi to SAMA

Kim Kardashian urodziła się 21 października 1980 roku w Los Angeles. Jest córką prawnika Roberta Kardashiana, który zmarły w 2003 na raka przełyku oraz Kris Jenner (później wyszła za Bruce’a Jennera). Jej ojciec miał przodków wśród Amerykanów o ormiańskim pochodzeniu, zaś jej matka ma korzenie holenderskie i szkockie.

Ma troje rodzeństwa: Kourtney, Khloé i Roberta oraz dwie przyrodnie siostry: Kendall Jenner i Kylie Jenner z małżeństwa z Kris i Bruce’a (Caitlyn).

Kim Kardashian – kariera

Kim Kardashian West zaczynała stawiać pierwsze kroki w show-biznesie jako asystentka Paris Hilton. Następnie z całą rodziną zaczęła nagrywać od 2007 roku reality-show, w którym pokazuje pikantne sceny z życia prywatnego. Byliśmy już świadkami jej ślubów, rozwodów, zdrad, czy narodzin dziecka. Natomiast zasłynęła dzięki seks wideo z wokalistą R&B, Raya J, które ujrzało światło dzienne jeszcze przed reality-show

Próbowała również swoich sił w aktorstwie. Zagrała w serialach: „Jak poznałem waszą matkę”, „90210” i „Ponad falą” oraz w filmie „Totalny kataklizm”.

Kim Kardashian wspomina swój ślub. Rozwiedzie się z Kanye, dlatego przegląda stare zdjęcia?

 Kim Kardashian . Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian . Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian – biznes

Kim Kardashian jako jedyna z całej rodziny odniosła największy sukces. Mimo że teraz tuż za nią jest młodsza siostra Kylie Jenner, to jednak jest to zasługa Kim, że rozsławiła rodzinę do takiego stopnia.

Celebrytka ma na koncie swoje zapachy, kosmetyki, bieliznę i ubrania. Zaczynała od butiku D-A-S-H, który prowadziła z siostrami. W czerwcu 2017 roku zadebiutowała z marką kosmetyczną KKW BEAUTY.

Kim Kardashian. Fot.Forum, Backgrid USA

Kim Kardashian. Fot.Forum, Backgrid USA

Kim Kardashian – związki

Poślubiła w 2000 roku producenta muzycznego Damona Thomasa. Rozwiedli się cztery lata później. Następnie spotykała się z  wokalistą Rayem J, gwiazdą NFL Reggiem Bushem, graczem Dallas Cowboys Milesem Austinem i modelem Gabrielem Aubrym.

W sierpniu 2011 roku wyszła za Krisa Humphriesa, gracza drużyny NBA New Jersey Nets. Małżeństwo po 72 dniach się rozstało. Kris  złożył pozew do sądu o anulowanie małżeństwa – twierdził, że został oszukany.

Kim Kardashian i Kris Humphries/fot. Forum

W maju 2014 roku poślubiła rapera Kanye Westa, z który jest do dzisiaj. Mają córkęNorth, Sainta, Chicago i Psalma. Dwoje ostatnich dzieci przyszło na świat przez surogatkę.

Kim Kardashian NAWALIŁA jako niania Masona – Kourtney się WŚCIEKNIE

Kim Kardashian. Fot.Forum, Backgrid USA

Kim Kardashian. Fot.Forum, Backgrid USA

North West w tęczowej sukience.

North West w tęczowej sukience. Fot.Forum/BACKGRID USA.

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West, fot.Forum/BACKGRID USA.