Odkąd Britney Spears uwolniła się od trwającej blisko 13 lat kurateli, którą sprawował jej własny ojciec, piosenkarka postanowiła zrobić porządek w swoich rodzinnych relacjach. Okazuje się, że nie tylko relacja z jej ojcem była „patologiczna” – według relacji Britney także jej młodsza siostra i matka działały na jej niekorzyść i obydwie nie zostały zaproszone na jej ślub.

Teraz głos zabrał były mąż Britney, Kevin Federline, który stanął po stronie ojca Britney i zdradził, że piosenkarka od dawna nie widziała swoich synów.

Britney Spears chciała wziąć ślub w KOŚCIELE ale jej odmówiono!

Kevin Federline atakuje Britney Spears. Gwiazda odpowiada

Kevin Federline i Britney Spears pobrali się w 2004 roku i doczekali dwójki synów: 17-letniego Seana Prestona i 16-letniego Jaydena. W nowym wywiadzie dla Daily Mail Kevin zdradził jak obecnie wyglądają relacje piosenkarki z jej dziećmi – okazuje się, że Britney od miesięcy nie widziała się z synami. Federline wyznał też, że synowie gwiazdy są zażenowani tym, że Britney publikuje w mediach społecznościowych swoje nagie zdjęcia. Jak twierdzi, jest to dla nastolatków trudna sytuacja, w związku z którą nabrali dużego dystansu do swojej matki. Obydwaj chłopcy nie uczestniczyli też w ślubie Britney:

Chłopcy zdecydowali, że nie będą się z nią teraz spotykać. Minęło kilka miesięcy, odkąd ją widzieli. Podjęli również decyzję, że nie pójdą na jej ślub – powiedział Kevin Federline.

Zdaniem mężczyzny kontrowersyjna kuratela, którą była objęta Britney przez tyle lat miała na celu jej dobro i „uratowała jej życie”. Mało tego, Federline chce z powrotem wprowadzić ojca Britney, Jamiego Spearsa w życie swoich synów:

Jamie Spears ocalił jej życie (…). Absolutnie powitałbym go z powrotem w życiu chłopców. Szczególnie jeśli oni tego by pragnęli. Nie chowam żadnej urazy do ojca Britney. Ludzie popełniają błędy. Szkoda mi go. Czuję, że został wystawiony na próbę.

Jak można się było spodziewać, na odpowiedź Britney nie trzeba było długo czekać. Na swoim Instagramie gwiazda jasno dała znać, co sądzi o słowach ex-męża:

Z przykrością czytam, że mój były mąż postanowił porozmawiać o relacji między mną a moimi dziećmi. Jak wszyscy wiemy, wychowywanie nastoletnich chłopców nigdy nie jest łatwe dla nikogo. Martwi mnie fakt, że jako powód braku kontaktu z synami podaje moje posty na Instagramie. (…) Dałam im wszystko. Jedyne słowo jakie nasuwa mi się na myśl to BOLESNE. Moja matka powiedziała mi kiedyś „powinnaś ODDAĆ synów pod opiekę ich ojca”. Dzielę się tym z wami teraz, bo mogę.

IG: britneyspears

Następnie Britney przerzuciła się na instagramowy post, gdzie dokończyła swój wywód:

W ramach tego, co powiedziałam na Stories…Byłam trzymana z dala od nich przez 15 lat…moja kuratela zakończyła się dopiero 8 miesięcy temu!!! (…) Przypominam, że trauma i wyzwiska, jakie są związane ze sławą i tym biznesem dotykają nie tylko mnie, ale również moich dzieci!!! (…)

Odpowiedziała też na postawiony jej przez ex-męża zarzut, jakoby epatowała golizną na Instagramie i gorszyła swoich synów:

Inni artyści robili sto razy gorsze rzeczy, gdy ich dzieci były malutkie. W trakcie mojej kurateli byłam kontrolowana i monitorowana przez prawie 15 lat, potrzebowałam zgody nawet na branie branie leków przeciwbólowych. Teraz powinnam móc robić ZDECYDOWANIE WIĘCEJ niż tylko pozować topless na plaży!!! Nie jestem zaskoczona tym, że zarówno moja rodzina jak i oni [rodzina Federline’a – przyp. red] udzielają wywiadów. W ogóle nie jestem zaskoczona, biorąc pod uwagę ich zachowanie i to z czym musiałam się mierzyć.

IG: britneyspears

IG: britneyspears