Khloe Kardashian (38 l.) po raz pierwszy ujawniła światu, że ​​miała operację plastyczną nosa w czerwcu zeszłego roku, po tym, jak zmęczyły ją już plotki, że przeszła „przeszczep twarzy”. Te spowodowane były ciągle zmieniającym się jej wyglądem.

Khloe Kardashian ma nowego chłopaka

Khloe Kardashian dziękuję swojemu chirurgowi

Jeszcze stosunkowo niedawno celebrytka mówiła o tym, że jej nowy, ulepszony look to zasługa diety. Teraz Khloe Kardashian nie może być bardziej dumna z wykonanej operacji plastycznej. Pochwaliła swojego chirurga plastycznego, dra Kanodię, deklarując: „Dziękuję za mój idealny nos”.

Dr Raj Kanodia wysłał życzenia urodzinowe Khloe, pisząc do gwiazdy reality show: „Życzę ci kolejnych stu lat zdrowia, szczęścia i sukcesu”.

Khloe Kardashian i jej operacja nosa

To już ponad 3 lata po bezbliznowej plastyce nosa! Cieszę się, że udało mi się zaspokoić jej pragnienie. Zamknięta plastyka nosa jest mniej inwazyjna niż otwarta, a powrót do zdrowia, jak powiedziałaby Khloe, jest „błyskawicą – napisał na Instagramie dr Raj Kanodia.

Scott Disick i Khloe Kardashian flirtują ze sobą

Wielu fanów uznało to za przyznanie się Khloe do operacji plastycznej po raz pierwszy, ale gwiazda szybko poprawiła ich na Twitterze, pisząc: „Tak! Mówiłam o tym na spotkaniu [w czerwcu 2021 roku „Keeping Up with the Kardashians”] również z Andym Cohenem”.

Khloe dodała, że ​​wykonała operację „kilka tygodni przed pierwszymi urodzinami True”. Kocham to!’

Khloe Kardashian Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Khloe Kardashian fot. Backgrid USA / Forum

Khloe Kardashian upodabnia się do Ariany Grande?

Khloe Kardashian upodabnia się do Ariany Grande? Fot.Instagram/khloekardashian.