Wygląda na to, że Khloe Kardashian (35 l.) nie może zasiąść za kierownicą samochodu bez ciągłego patrzenia w telefon i pisania esemesów. Jako młoda mama nie daje dobrego przykładu swoim fanom. Kardashianka jest krytykowana za niezachowanie bezpieczeństwa podczas prowadzenia pojazdu.

Khloe Kardashian rezygnuje z Photoshopa. Pokazała jak naprawdę wygląda jej figura

Khloe Kardashian zachowuje się nieodpowiedzialnie pisząc SMS-y podczas jazdy samochodem!

Khloe niedawno pozowała z córką  True podczas wakacji na Bahamach. Była krytykowana za to, że używa swojego dziecka jako „dodatku” –  tak grzmiały komentarze od fanów pod zdjęciem celebrytki na Instagramie.

Tym razem obserwatorom Khloe nie spodobało się nieodpowiedzialne zachowanie celebrytki. Fotoreporterzy przyłapali Kardashiankę na esemesowaniu podczas prowadzenia samochodu. Khloe została sfotografowana na siedzeniu kierowcy Rolls Royce podczas korzystania z telefonu. Ciekawe czy młoda mama zdaje sobie sprawę, jak bardzo nieodpowiedzialne było jej zachowanie.

Wysyłanie SMS-ów podczas prowadzenia pojazdu jest przestępstwem, które za pierwsze przewinienie skutkowałoby karą grzywny  w wysokości 20 USD;  przy drugim przewinieniu kara wzrasta do 50 USD. Być może Khloe powinna zatrudnić szofera zamiast narażać się na hejt ze strony fanów.

Tego dnia Khloe wyglądała naprawdę rewelacyjnie. Kardashianka postawiła na długą, białą sukienkę do połowy łydki. Sukienka była na ramiączka i miała delikatny golf. Wybór kreacji bardziej przywodził na myśl Kim Kardashian niż Khloe, za sprawą marszczeń typowych dla żony Kanyego Westa. Khloe włosy ulizała gładko i związała w niedbałego koka na czubku głowy. Z biżuterii wybrała jedynie dwie bransoletki na przegubie dłoni. Do całości stylizacji Kardashianka wybrała torebkę w odcieniu jasnego beżu i pasujące do tego szpilki. Znając upodobania Kardashianki do luksusowych dodatków cała stylizacja mogła kosztować sporo pieniędzy.

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian spaceruje w białej sukience.Fot.Forum/Backgrid

Myślicie ze powinna iść na lekcję tego, czego nie robić podczas jazdy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Podpis pod zdjęciem True i Chicago wywołał BURZĘ; Khloe Kardashian wpędzi córkę w zaburzenia odżywiania?

Pijane Kylie Jenner z siostrą Khloe Kardashian robią makijaż. Zobaczcie, co z tego wyszło (VIDEO)

Biust Khloe Kardashian mniejszy o dwa rozmiary! Ona znika w oczach (ZDJĘCIA)

Wyświetl ten post na Instagramie.

💌 My little Lady 💌

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

Sonda

poll-violet

Tristan Thompson ma jeszcze szanse u Khloe Kardashian?

1
Khloe Kardashian

Ona mu wszystko wybaczy. NIESTETY.

2

Przecież te plotki to FAKE NEWS.

3

Nie. Miarka się przebrała.