Młodziutka miliarderka Kylie Jenner (21 l.) w dniu jutrzejszym będzie obchodziła swoje 22 urodziny. Z racji tego „święta” celebrytka postanowiła stworzyć limitowaną kolekcję kosmetyków, której globalna premiera będzie miała miejsce właśnie w dniu jej urodzin. Kylie jakiś czas temu postanowiła stworzyć video, na którym pokaże w jaki sposób wykonać makijaż. Żeby nie było zbyt łatwo i nie wiało nudą celebrytka postanowiła zaprosić swoją siostrę: Khloe Kardashian. Obie panie wspólnie upiły się i pokazywały jak robią swoje perfekcyjne makijaże.

Kylie Jenner bez makijażu i w letniej, długiej sukience rozpoczyna świętowanie swoich urodzin (ZDJĘCIA)

Pijana Kylie Jenner i Khloe Kardashian pokazują jak robią makijaż

Najmłodsza z sióstr, Kylie Jenner 10 sierpnia wypuszcza urodzinową kolekcję kosmetyków do makijażu, co postanowiła uczcić nagrywając „pijackie Get Ready with Me” wspólnie z swoją siostrą Khloe. Celebrytka zamieściła na Instagramie nagranie, na którym licytuje się ze starszą siostro o to, która wypiła więcej.

Nigdy nie robiłam makijażu pod wpływem alkoholu, więc trzymajcie kciuki – przekonywała obserwujących Kylie.

Jesteś o jednego shota do przodu, ja wypiłam pięć!- stwierdziła Khloe.

Do pijanych i malujących się dziewczyn dołączył partner Kris – Corey Gamble a także młodziutka Sofia Richie. Kylie poinformowała, że był to najzabawniejszy filmik jaki kiedykolwiek nagrywała.

Rozśmieszyły Was pijane siostry Kardashian-Jenner?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kylie Jenner nie poznała własnego domu; TAKĄ niespodziankę przygotował dla niej Travis Scott

Kylie Jenner wychodzi za mąż?! Paparazzi sfotografowali na lotnisku długą, BIAŁĄ SUKNIĘ!

Kylie Jenner robi zakupy we Włoszech; fani OSZALELI, gdy ją zobaczyli. Mamy nagranie!

Kylie Jenner Kylie Jenner pije alkohol i pokazuje w jaki sposób się maluje. Fot. YouTube: Kylie Jenner.  Kylie Jenner pije alkohol i pokazuje w jaki sposób się maluje. Fot. YouTube: Kylie Jenner.  Kylie Jenner pije z siostrą Khloe. Fot. YouTube: Kylie Jenner.  Kylie Jenner pije z siostrą Khloe. Fot. YouTube: Kylie Jenner. Pijane siostry Kardashian – Jenner. Fot. YouTube: Kylie Jenner.Pijane siostry Kardashian – Jenner. Fot. YouTube: Kylie Jenner.