Kilka dni temu Khloé Kardashian powitała na świecie swoje drugie dziecko. Tym razem ona i jej były już partner Tristan Thompson skorzystali w tym celu z usług surogatki. Okazuje się, że dziecko nie ma jeszcze nawet imienia!

Synek Khloé Kardashian nie ma jeszcze imienia

Nauczona doświadczeniem swojej młodszej siostry – Kylie Jenner, Khloe postanowiła zaczekać z imieniem dla swojego nowonarodzonego synka. Okazuje się, że chce być w stu procentach pewna, że imię będzie do niego pasowało.

Kylie Jenner i Travis Scott zmienili imię swojemu synkowi: „Nie czuliśmy, że do niego pasuje”

„Khloé jest w siódmym niebie. Zdobycie rodzeństwa dla True było wyjątkową podróżą. Jest bardzo podekscytowana, że ​​znów zostanie mamą. Bardzo chciała mieć synka. – powiedział informator dla „People”.

Choć na drugie dziecko zdecydowała się w listopadzie ubiegłego roku wspólnie z Tristanem Thompsonem, to w krótkim czasie po tym jak wynajęli surogatkę i dokonali zapłodnienia okazało się, że koszykarz spodziewa się dziecka z inną kobietą. Para rozstała się i nie zamierza do siebie wrócić. Mimo tego, że Khloe będzie teraz samotną mamą dwójki, Khloe nie kryje ekscytacji na myśl, że po raz drugi przeżyje macierzyństwo.

Kylie Jenner wcale nie nadała imienia swojemu synkowi?! Kim Kardashian zdradza szczegóły

„Khloé nie ujawniła jeszcze imienia” – kontynuowało źródło. „Ona nie spieszy się z imieniem. Chce, żeby było dobrze dobrane”

Surogatka urodziła dziecko Khloé Kardashian i Tristana Thompsona

Przypomnijmy, że jej siostra Kylie zmieniła imię swojemu synkowi po kilku tygodniach, bo uznała, że imię Wolf do niego nie pasuje. Jak widać, Khloe nie chce popełnić tego samego błędu.

 

Khloe Kardashian, IG: khloekardashian

PORTOFINO, ITALY -/ BACKGRID / Backgrid UK / Forum

West Hollywood, CA –  Credit line: SPOT/STOIANOV / BACKGRID / Backgrid USA / Forum