Kylie Jenner ogłosiła w marcu, że ​​jej dwumiesięczny synek  nie ma już na imię Wolf. Założycielka Kylie Cosmetics powiedziała niedawno, że ​​para „po prostu nie jest gotowa do dzielenia się” nowym imieniem dla swojego drugiego dziecka. Jej starsza siostra Kim postanowiła wytłumaczyć siostrę, dlaczego tak postępuje.

Kylie Jenner zdradza dlaczego nie ujawniła nowego imienia jej syna

Kim zdradza, czy istnieje

Myślę, że jest jedno imię, które trwa, ale ona naprawdę chce się upewnić – powiedziała założycielka SKIMS o jej młodszej siostrze podczas wywiadu w podkaście LIVE With Kelly i Ryan. To naprawdę ważna decyzja. Szczerze mówiąc, najtrudniejszą rzeczą w życiu jest nazwanie dziecka.

Kim Kardashian, matka czwórki dzieci, kontynuowała:

Kiedy miałam dzieci, nie nadawałam im imion, dopóki się nie urodziły. Naprawdę chcesz zobaczyć, jak wyglądają. Kiedy słyszałam, że ludzie tak robią, mówiłam: Jak można nie być na to przygotowanym? Masz dziewięć miesięcy na przemyślenie tego. Ale bez względu na wszystko, to po prostu najtrudniejsza decyzja w życiu i współczuję im.

Kim Kardashian „zmniejszyła” nos Pete’owi Davidsonowi na zdjęciach

Dzieci obu sióstr urodziły się w Los Angeles. Prawo stanu Kalifornia wymaga, aby wszystkie urodzone dzieci były rejestrowane w ciągu 10 dni:

Jest coś takiego jak 10 dni po urodzeniu dziecka, kiedy musisz nazwać swoje dziecko i czuję, że po prostu poczuli się pospieszani – ocenia Kim.

Kylie Jenner i Travis Scott zmienili imię swojemu synkowi: „Nie czuliśmy, że do niego pasuje”

Oprócz syna, Kylie i Travis mają 4-letnią córkę Stormi Webster, podczas gdy Kim i jej były, Kanye West są rodzicami 8-letniej North, Sainta 6, Chicago, 4 i Psalma, 2. Dwoje ostatnich dzieci urodziły się przez surogatkę:

Kiedy dziecko jest w tobie i wiesz, że nadchodzi czas, próbujesz wymyśleć ostatecznie imię, zawęzić listę – powiedziała Kim. Ale kiedy miałam surogatkę, stwierdziłam, że czas leci szybciej i nie czułabym presji wymyślania imienia. Powiem więc, że nazywanie moich dwóch ostatnich było zdecydowanie trudniejsze.

Trzeba przyznać, że tak oryginalne imiona, jakie noszą dzieci Kim i Kanye’go z pewnością nie wpadają do głowy w ciągu jednej nocy. A u Was jak było? Czekaliście do porodu, czy mieliście wybrane imię?

Wyciekła okładka z Kylie Jenner i Travisem Scottem, która nie miała ujrzeć światła dziennego!

Travis Scott i Kylie Jenner fot. The Mega Agency / Forum

Kylie Jenner i Travis Scott z córką w zoo fot, / Backgrid USA / Forum

Kylie Jenner w ciąży fot. Backgrid USA / Forum