Khloé Kardashian i jej były partner Tristan Thompson powitali razem swoje drugie dziecko, małego chłopca. 13 lipca pojawiła się wiadomość, że kontrowersyjna para spodziewa się syna, 7 miesięcy po ostatnim rozstaniu.

Co dzieje się u Lamara Odoma? Byłego koszykarza i eks Kardashian?

Khloé jest niesamowicie wdzięczna niezwykłej surogatce za tak piękne błogosławieństwo […] Chcielibyśmy prosić o życzliwość i prywatność, aby Khloé mogła skupić się na swojej rodzinie – powiedział przedstawiciel rodziny Kardashianów.

38-letni Kardashian i 31-letni Thompson nie są z powrotem razem i nie rozmawia o niczym innym poza wspólnych wychowywanie 4-letniej córki True.

Khloé Kardashian została mamą drugi raz

Gwiazda „Kardashians” powitała True w kwietniu 2018 roku, rok po tym, jak sportowiec został ojcem pięcioletniego syna Prince’a z byłą Jordan Craig. Podczas gdy Kardashian i Thompson rozstali się w lutym 2019 roku, po wielu skandalach z oszustwami z jego strony, pogodzili się w następnym roku – tylko po to, by gracz NBA znów był niewierny.

Khloé Kardashian tańczy w stringach na jachcie

Thompson przyznał się do seksu z Maralee Nichols w marcu 2021 roku, aktualnie ma z nią dziecko. Nichols urodziła syna o imieniu Theo w tym samym miesiącu.