Khloe Kardashian (33 l.) ucięła wszelkie spekulacje i plotki na temat swej ciąży – w końcu pokazała ciążowy brzuszek! Celebrytka wrzuciła na swój Instagram czarno-białe zdjęcie. Widać na nim sporych rozmiarów brzuch, na którym trzyma ręce ona i jej partner, Tristan Thompson.

Dlaczego Khloe Kardashian nie spędzi świąt z Tristanem Thompsonem?

Khloe dołączyła do zdjęcia pełen emocji wpis.

Spełniło się moje największe marzenie! Będziemy mieć dziecko! Czekałam i zastanawiałam się, ale Bóg miał dla mnie swój plan. Wiedział, co robi. Po prostu musiałam mu zaufać i być cierpliwa.

Wciąż jeszcze nie mogę uwierzyć, że nasza miłość dała życie! Tristan, dziękuję ci za to, że kochasz mnie w taki sposób! Dziękuję za to, że traktujesz mnie jak królową! Dziękuję za to, że sprawiasz, że czuję się piękna na każdym etapie! Ale najbardziej, Tristan, dziękuję ci za to, że uczyniłeś mnie mamusią!!! Sprawiłeś, że to doświadczenie jest bardziej magiczne, niż mogłam sobie to wyobrazić! Nigdy nie zapomnę, jak cudowny byłeś dla mnie w tym czasie! Dziękuję, że sprawiłeś, że jestem taka szczęśliwa, kochany!

Khloe Kardashian boi się, bo ciąża RUJNUJE jej pupę

Khloe zwróciła się też do bliskich:

Dziękuję wszystkim za miłość i pozytywne emocje! Wiem, że trzymaliśmy to w sekrecie po to, by nacieszyć się tym w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół, tak długo, jak to było możliwe. By cieszyć się ze sobą pierwszymi cennymi momentami. Dziękuję wszystkim za zrozumienie. jestem tak wdzięczna, podekscytowana, zdenerwowana, przepełniona radością i jednocześnie przerażona! Ale to najlepsza wiązanka emocji, jaką kiedykolwiek czułam w życiu! – napisała Khloe.

Teraz poważne gratulacje!

My greatest dream realized! We are having a baby! I had been waiting and wondering but God had a plan all along. He knew what He was doing. I simply had to trust in Him and be patient. I still at times can't believe that our love created life! Tristan, thank you for loving me the way that you do! Thank you for treating me like a Queen! Thank you for making me feel beautiful at all stages! Tristan, most of all, Thank you for making me a MOMMY!!! You have made this experience even more magical than I could have envisioned! I will never forget how wonderful you've been to me during this time! Thank you for making me so happy my love! Thank you to everyone for the love and positive vibes! I know we've been keeping this quiet but we wanted to enjoy this between our family and close friends as long as we could privately. To enjoy our first precious moments just us ❤️ Thank you all for understanding. I am so thankful, excited, nervous, eager, overjoyed and scared all in one! But it's the best bundle of feelings I've ever felt in my life! ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

❥The day I met you, my life changed. Thank you my love!❥

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)