Khloe Kardashian została samotną matką odkąd rozstała się z partnerem – Tristanem Thompsonem. Jak sama stwierdziła, nie jest jeszcze gotowa na randki.

Chirurg plastyczny ujawnia PRAWDĘ o wyglądzie Khloe Kardashian

Khloe Kardashian jest zakochana tylko w True

34-letnia Khloe Kardashian spełnia się w roli mamy. Aktualnie całe swoje życie poświęca córeczce. Po burzliwej relacji z eks partnerem – Tristanem Thompsonem nie w głowie jej randki.

Tristan Thompson zdobył się na uroczy GEST wobec Khloe Kardashian – jak zareagowała?

Nawet tak nie myślę. Nie jestem zalogowana w aplikacjach randkowych, nie obchodzi mnie to. Jestem tak zakochana w True i w byciu matką, że cieszę się każdą minutą z nią. Nie mam poczucia, że muszę być w związku lub nawet iść na randkę. Niedawno rozstałam się z Tristanem. True czuje co się dzieje, czuje energię. Robię wszystko, co w mojej mocy, aby nie obciążać jej żadną złą energią – mówi Khloe.

Khloe Kardashian była gościem w Divorce Sucks, tam opowiedziała o swojej jedynej miłości, którą jest jej córeczka:

Nawet o tym nie myślę. Nie dbam o to. Jestem tak bardzo zakochana w True i byciu z nią, cieszę się każdą minutą. Wiem, że to brzmi, jak typowa odpowiedź, ale pracuję, pracuję nad sobą, nad swoim ciałem i duszą. Jestem szczęśliwa. Skupiam się na True. Nie czuję presji, by być w związku czy choćby iść na randkę. Nie chcę – tłumaczy.

Trudno się dziwić. Khloe Kardashian ma złamane serce, Tristan Thompson okropnie ją zranił.

*EXCLUSIVE* Khloe Kardashian and Kendall Jenner head home after their double date on the beach in Mexico Khloe Kardashian, Tristan Thompson
*EXCLUSIVE* Khloe Kardashian takes her baby True to the farmer's market Khloe Kardashian