Kim Kardashian znana jest głównie z programu „Z kamerą u Kardashianów”, który ma aż 20 sezonów! O Kim było głośno, gdy w 2007 roku wyciekła jej sekstaśma, która w zawrotnym tempie rozpędziła karierę celebrytki. Następnie jej udział w reality show sprawił, że miliony ludzi na całym świecie bacznie śledzi poczynania całej rodziny Kardashian. Niedawno Kim i jej siostra Khloe wybrały się na wakacje, które spędziły nad jeziorem Coeur d’Alene w Idaho.

Jak Kim Kardashian prezentowała się w jeziorze?

43-letnia Kim ubrana była w czarny, zwiewny kostium kąpielowy i krótkie spodenki do nurkowania. Założycielka firmy z bielizną modelującą Skims, upięła swoje długie, ciemne włosy w kucyk, a na twarzy miała tylko czarne okulary przeciwsłoneczne. Pływała na desce serfingowej, a czasem odpoczywała, kładąc się na nią na brzuchu. Pływała także na skuterze wodnym wraz ze swoją siostrą Khloe.

Co sztucznego w swoim ciele ma Kim Kardashian?

Kim Kardashian na wakacjach

Kim Kardashian na wakacjach w Idaho/ Fot. Forum

Kim Kardashian na wakacjach w Idaho

Fot. Forum

Kim Kardashian na wakacjach w Idaho/ Fot. Forum

Fot. Forum

Kim i Khloe nad jeziorem Coeur d'Alene

Kim i Khloe na skuterach nad jeziorem Coeur d’Alene/ Fot. Forum

Kim Kardashian ma nowy romans, „On spełnia moje standardy”

Rodzinny piknik zorganizowany przez rodzinę Kardashianów

Kim i Khloe zabrały dzieci nad jezioro Coeur d’Alene, by odpocząć od zgiełku miasta i spędzić wspólnie czas. Siostry uprawiają sporty wodne i świetnie bawiły się w stanie Idaho. W przerwie od skuterów wodnych i desek serfingowych, wszyscy jedli i rozmawiali. Po pewnym czasie starsza siostra Kardashian zabrała swoje dzieci do wody, a później wszyscy wybrali się na molo.

Jak się okazało, najbardziej odważna była 11-letnia córka Kim – North West, która samodzielnie poruszała się na skuterze wodnym. Zatem wszyscy mogli zrelaksować się nad wodą i spędzili czas, integrując się ze sobą.

Kim Kardashian bardzo brzydko nazwała swego męża

Kim Kardashian na wakacjach w Idaho/ Fot. Forum

Fot. Forum