W Internecie pojawiły się komentarze na temat niani True Thompson. Internauci zastanawiają się, dlaczego tak często towarzyszy Khloe Kardashian opiekunka, która dba o córeczkę. Celebrytka postanowiła odpowiedzieć.

Masz już usta jak kaczka! piszą fani Khloe Kardashian. Porównaliśmy jej nowe zdjęcia ze starymi. Widać, że pomponuje usta?

Khloe Kardashian wyjaśnia relację z nianią True

Khloe Kardashian samotnie wychowuje małą córeczkę True. Odkąd rozstała się z Tristanem Thompsonem musi radzić sobie z obowiązkami – pomaga jej w tym niezastąpiona niania. Córeczka True to oczko w głowie Kardashianki – Instagram celebrytki przepełniony jest zdjęciami i filmami – uwielbia dzielić się ważnymi chwilami z życia córki.

Czy Khloe Kardashian przesadza z powiększaniem ust?

Pod publikowanymi materiałami na Instagramie pojawiają się również niemiłe komentarze. Internauci sugerują, że Khloe nie radzi sobie z nadmiarem obowiązków, ponieważ zawsze u boku celebrytki i jej córki jest niania dziewczynki. Będąc na zakupach, na targu, podczas spaceru – zawsze Khloe spędza czas w towarzystwie opiekunki dziecka.

Khloe zachowuje się tak, jakby nie mogła nigdzie iść bez swojej niani. Niania jest na każdym zdjęciu i w każdym miejscu do którego idzie. Co za żart! Dosłownie nie może iść na targ, imprezę ani na lunch bez swojej niani – brzmi komentarz jednego z Internautów.

Khloe Kardashian nie przeszła obojętnie obok tego komentarza, postanowiła na niego osobiście odpisać i wyjaśnić jak wygląda jej aktualna sytuacja.

Postanowiła wszystkich w moim domu traktować jak rodzinę (…) Uwielbiamy spędzać ze sobą czas, chodzimy razem na wycieczki i tworzymy wspólne wspomnienia – tłumaczy.

Khloe Kardashian ujawniła SMUTNĄ prawdę o związku z Tristanem Thompsonem – ten wpis łamie serce

Później Khloe Kardashian postanowiła zwrócić się do autora komentarza: „Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwy. Mam, również nadzieję, że jesteś uprzejmy dla tych, którzy są dla Ciebie mili”.

Wierzycie Khloe?

Calabasas, CA – *EXCLUSIVE* Khloe Kardashian Forum/BACKGRID