Khloe Kardashian (36 l.) po wielu wzlotach i upadkach w swojej relacji z Tristanem Thompsonem (30 l.), postanowiła wybaczyć mu niewierność. Para nie tylko wspólnie zajmuje się 3-letnią córeczką True, a też jest w związku. Planują drugie dziecko, ale chcą zatrudnić surogatkę.

Khloe Kardashian reaguje na aferę z niewyretuszowanym zdjęciem. Pokazała, jak naprawdę wygląda jej CIAŁO

Khloe Kardashian zatrudni surogatkę

Khloe Kardashian nie ukrywa, że marzy o kolejnym dziecku, dlatego na wszelki wypadek zamroziła swoje jajeczka. W najnowszym odcinku „KUWTK” oznajmiła, że ciąża byłaby dla niej dużym ryzykiem.

Powiedziano mi, że  będę narażona na duże ryzyko. Doradzono, abym zbadała opcję macierzyństwa zastępczego, więc Tristan i ja zdecydowaliśmy, że to właśnie zamierzamy zrobić.

Khloe ma w swojej rodzinie przykład, że zatrudniając matkę zastępczą, wszystko może pójść pomyślnie – surogatka urodziła dwójkę dzieci Kim, Chicago i Psalma.

O NIE! Tristan Thompson znowu ZDRADZIŁ Khloe?

Szybko jednak zobaczyła, że nie jest to takie proste. Z pomocą agenta wybrała osobę, ale szybko zaczęła się bać, że podjęła złą decyzję. Terapeuta wyjaśnił Khloe i Tristanowi, że jeśli coś pójdzie nie tak, surogatka ma prawo do aborcji np. w przypadku rozszczepienia zarodka i bliźniaków.

To twoje dziecko, ale to jej ciało.

Celebrytka zaczęła mieć wątpliwości. W rozmowie z mamą, Kris Jenner wyznała, że proces macierzyństwa zastępczego jest dla niej bardzo trudny. Myślała, aby zrezygnować.

Ostatecznie jednak po rozmowach z Tristanem zdecydowała, że tego chce, jednak nie będzie się spieszyć.

Chcę się upewnić, że kogokolwiek wybierzemy na zastępcę, będzie odpowiedni dla naszej rodziny i nie spieszę się, aby to zrobić. Więc nawet jeśli znajdę ją w ciągu przyszłego roku, będę się z tym dobrze czuła.

Khloe Kardashian wyprawiła córce urodziny. Znowu przeszła samą siebie

Odcinek nagrywany był jesienią zeszłego roku, więc być może Khloe już znalazła surogatkę.

Khloe Kardashian z córką w Bostonie

Khloe Kardashian z córką w Bostonie fot. Backgrid USA / Forum

Khloe Kardashian i Tristan Thompson wsiadają do auta

Khloe Kardashian i Tristan Thompson wsiadają do auta fot. Backgrid USA / Forum

Khloe Kardshian i Tristan Thompson

Khloe Kardshian i Tristan Thompson fot. Backgrid USA / Forum