Epizod Khloe Kardashian z X-Factor na razie się zakończył. Jak donosi Life&Style, teraz celebrytka zamierza skupić się na prywatnym życiu, które w ostatnim czasie było źródłem wielu przykrych dla niej plotek.

Tabloidy rozpisywały się o flirtach i samotnych wypadach Lamara Odoma. Opisywano konkretne sytuacje, imprezy i dziewczyny, z którymi bawił się mąż Kardashianki. Skupiony na swej karierze Lamar najwyraźniej poczuł przesyt celebryckim życiem. Wrócił do sportu, a jego relacje z Khloe nie są dziś najlepsze.

Dlatego Kardashianka, której jedna z sióstr ma już dwoje dzieci, a druga spodziewa się narodzin pierwszej pociechy, również postanowiła ponowić kurację, dzięki której miałaby zajść w ciążę.

Jakiś czas temu Khloe wdrażała już terapię hormonalną i przygotowywała się do zapłodnienia in vitro. Zabiegi te jednak przerwała.

Czy ewentualna ciąża przyniesie przełom w kryzysie małżeńskim Khloe? Sama Kardashianka nie przyznaje się, że w jej związku coś jest nie tak, choć z Lamarem nie pokazuje się tak często, jak kiedyś.

Trzymamy kciuki za szczęśliwy finał – może wkrótce wszystkie trzy siostry będą spacerować z wózkami?

Khloe Kardashian znów stara się o dziecko

Khloe Kardashian znów stara się o dziecko