Ojciec Beyonce (34 lub 36 l.), Matthew Knowles, od kliku lat nie dział na korzyść swojej córki, wprost przeciwnie, swoimi wypowiedziami mężczyzna niszczy nieskazitelny wizerunek diwy. Jakiś czas temu wyznał, że plotki o ciąży piosenkarki są kontrolowane. Niedawno natomiast zdradził, że Bey lekko oszukuje fanów, jeśli mowa o jej prawdziwym wieku.

Zobacz: SNL: Śmieją się z Beyonce, że znowu jest czarna! (VIDEO)

Od kliku miesięcy o żonie Jaya Z (45 l.) jest bardzo głośno. Możliwe, że plotki o ciąży zostały wypuszczone przez samych państwa Carter. Bey wróciła na pierwsze strony gazet. Później wypuściła nową, kontrowersyjną piosenkę o tytule Formation, wystąpiła na Super Bowl i zapowiedziała nową trasę koncertową.

Beyonce, nowa płyta

Ostatni krążek piosenkarka wydała w 2013 roku. Bez żadnej zapowiedzi i promocji. Album piosenkarki nagle pojawił się na iTunes i zrobił furorę.

Od kilku miesięcy dochodzą nas słuchy, że kolejny krążek diwy jest już gotowy, jednak piosenkarka czeka, aż ludzie przestaną zachwycać się świeżymi nagraniami Rihanny i Adele.

Najnowsze doniesienia głoszą, że nowy longplay Beyonce ukaże się już w kwietniu.

Co więcej, być może wokalistka przygotowała na swoich fanów nie jeden, a dwa albumy. Jeden nagrała samodzielnie, drugi wraz z mężem, Jayem Z.

Nie możemy się doczekać!

Zobaczcie: Beyonce o krok od tragedii podczas występu na Super Bowl!

&nbsp

Kiedy ukaże się nowa płyta Beyonce?

Kiedy ukaże się nowa płyta Beyonce?

Kiedy ukaże się nowa płyta Beyonce?