Blanka Lipińska (34 l.) dwa dni temu, na konferencji prasowej ujawniła pełną obsadę filmu „365 dni”. Długo trzymany sekret w końcu ujrzał światło dzienne i fani poznali aktorów, którzy wcielą się w główne role. Uwagę damskiej części fanów skupił aktor, który wciela się w rolę Domenica. Kim jest przystojny Gruzin?

Natalia Janoszek o pracy z Blanką Lipińską na planie 365 dni. Jest bardzo wymagająca!

Kim jest, ile ma lat Otar Saralidze – aktor, który gra Domenica w „365 dniach”

Otar Saralidze wcieli się w rolę przystojnego i szarmanckiego Domenica, który jest prawą ręką Massima. Saralidze to polsko-gruziński aktor filmowy, teatralny i dubbingowy. Uczęszczał do Akademii Teatralnej imienia Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jego grę aktorską można podziwiać na deskach teatru: występuje w OCH-Teatr i Teatrem Powszechnym. Mężczyzna pojawił się w takich serialach jak: Komisarz Alex, Prawo Agaty czy Barwy szczęścia. 

Otar urodził się 14 stycznia 1990 roku. Ma 30 lat, jednak niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Mężczyzna nie należy do wysokich osób, ma 177 cm wzrostu.

Obok Otara, w filmie zobaczymy również Nataszę Urbańską, Magdalenę Lamparską czy Tomasza Stockingera.  Premiera pierwszej części produkcji odbędzie się już 7. lutego 2019 roku. Potwierdziły się również spekulacje, że w główną rolę przystojnego, lecz niebezpiecznego Massimo wcieli się Michele Morrone.

Otar Saralidze na Instagramie:

Pasuje do roli Domenica?

Dajcie znać w komentarzach!

ZOBACZ WIĘCEJ:

Blanka Lipińska zdradziła Ibiszowi, ile seksu daje jej równowagę psychiczną

WOW! Blanka Lipińska pokazała na swoim Instagramie aktorkę, która zagra LAURĘ

OMG! Blanka Lipińska pokazała Massimo; przemówił na Instagramie