Blanka Lipińska (34 l.) szturmem podbiła świat show-biznesu. Pisarka w bardzo szybkim tempie osiągnęła status gwiazdy, a wszystko za sprawą sprzedającej się jak świeże bułeczki trylogii erotycznej 365 DniTen dzień, Kolejne 365 dni. Książki okazały się tak dużym sukcesem, że zdecydowano się zekranizować pierwszą część. Do kin już niebawem wejdzie odświeżona, bardziej trzymająca w napięciu wersja 50 Twarzy Greya. Jesteśmy naprawdę zainteresowani!

Blanka Lipińska o pierwszym spotkaniu z Michelle Morrone: Poczułam DRESZCZ na karku

Znamy pełną obsadę filmu „365 dni” Blanki Lipińskiej!

Od jakiegoś czasu trwa intensywna praca na planie filmu, nagrywanego na podstawie erotycznej książki  „365 Dni”. Blanka Lipińska chętnie dzieli się szczegółami dotyczącymi ekranizacji swojej powieści na Instagramie. Często pokazuje produkcyjne smaczki, zbudzając tym samym jeszcze większe zainteresowanie. Jednak popularna pisarka promuje swój film bardzo sprytnie, podgrzewa emocje wśród fanów, nie zdradzając jak dokładnie wyglądają aktorzy. Na swoim Instagramie pokazuje zdjęcia, z głównymi bohaterami filmu, jednak wykadrowane w ten sposób by za dużo nie było widać.  W ten oto sposób Blanka zdradziła już, kto wcieli się w rolę seksownego ale i niebezpiecznego Massimo, pokazała się w towarzystwie przystojnego (na bank!) Domenico i jak sama podpisała zdjęcie, zakochała się, zauroczyła i zwariowała na punkcie aktorka wcielającego się w tę rolę.

Blanka Lipińska wyjawiła KTO zagra Laurę w filmie „365 dni”

Po długim czasie oczekiwania, w końcu Lipińskazdradziła” tyle, na ile może, kto zagra piękną Laurę. Oczywiście jak w wcześniejszych przypadkach, Blanka udostępniła zdjęcie gdzie możemy podziwiać jej twarz, natomiast aktorka wcielająca się w  rolę Laury stoi tyłem do aparatu. Możemy zauważyć jedynie to, że jest naprawdę drobna, ma ciemne włosy związane w ten sam sposób co pisarka i jest ubrana w krótką, kwiecistą sukienkę.

Przyszedł czas i na Nią. Moja MAŁA Laura…długo Cię szukałam, bo ciężko jest znaleźć siebie. Pamiętam jak mój producent Tomek Mandes pokazał mi jej zdjęcie. Zapytał:
– Kogo ci przypomina?
W pierwszej chwili myślałam, że to ja. Później na castingu oczarowała mnie, jej gra aktorska zachwyciła, a chemia między nią i Massimo upewniła w wyborze. Nie rozpoznacie jej … ale wkrótce poznacie  – podpisała zdjęcie Blanka Lipińska.

Wybierzecie się do kina na film?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Fani są WŚCIEKLI na Blankę Lipińską za kłamstwo o ślubie: Jestem strasznie ZNIESMACZONA

OMG! Blanka Lipińska pokazała Massimo; przemówił na Instagramie

Blanka Lipińska: Ja lubię się p***ć, a mój facet lubi się kochać

View this post on Instagram

Moje pierwsze zdjęcie z Massimo 📸 Jeszcze przed castingami wiedziałam, że nie rozsądek, a uczucia będą wybierać bohaterów. Bo ja nie myślę … ja czuję 🤷🏼‍♀️❤️ Pamietam, kiedy zobaczyłam Go pierwszy raz. Świeciło słońce, a na dworze był upał. Do czasu gdy miał na sobie okulary przeciwsłoneczne, czułam się bezpieczna i silna. Pani producent filmu, jestem (przynajmniej w teorii) jego szefem-myślałam💪🏼 Kiedy patrząc na niego zastanawiałam się, czy jako główny bohater nie jest aby zbyt muskularny, za wysoki, zbyt włoski, albo czy nie powinien mieć innego akcentu, szerszych barków, bardziej białych zębów albo mniej włosów na rękach…zdjął okulary przeciwsłoneczne i popatrzył na mnie…zaciskał szczęki mierząc mnie całą zimnym, spokojnym wzrokiem…zdębiałam…przede mną stał ON 😳 Poczułam dreszcz na karku, a mężczyzna na przeciwko zacytował fragment scenariusza: – Zgubiłaś się Mała ? …a żebyś wiedział – pomyślałam 😂 Wtedy byłam już pewna, że mam przed sobą Waszego Massimo 😈

A post shared by Blanka Lipinska (@blanka_lipinska) on

Blanka Lipińska

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Blanka Lipińska

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Blanka Lipińska

scena z: Blanka Lipińska, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

MICHELE MORRONE

MICHELE MORRONE aktor wcielający się w rolę Massima, w głosnej produkcji na podstawie książki Blanki Lipińskiej, 365 dni. Fot.Forum/Olycom, SICILIA MARILLA

Sonda

poll-violet

Blanka Lipińska oszukała, że wzięła ŚLUB - wkurzyło Was to?

1

Tak! Nie powinna tak żartować ze swoich fanów...

2

Bez przesady - nie ma się o co burzyć! ;)