Małgorzata Tomaszewska od początku listopada będzie nową gospodynią Pytania na śniadanie – podał serwisi Wirtualnemedia. Tomaszewska zastąpi u boku Olka Sikory Monikę Zamachowską.

Małgorzata Tomaszewska w Pytaniu na śniadanie w parze z Olkiem Sikorą zamiast Moniki Zamachowskiej

Tomaszewska dołącza do Olka Sikory, który wszedł do teamu Pytania na śniadanie dołączył w sierpniu. Zastąpił wtedy Michała Olszańskiego. Sikora prowadził magazyn z różnymi partnerami, najczęściej z Moniką Zamachowską. Dziś Pudelek napisał, że Zamachowska odchodzi z porannego magazynu.

Monika Zamachowska ODCHODZI z Pytania na śniadanie? Olek Sikora ma nową partnerkę

Kim jest Małgorzata Tomaszewska? Zanim zaczęła współpracę z Pytaniem na śniadanie prowadziła progrm Pudelek Show w telewizji WP. Od 2014 roku była prezenterką pogody w Polsacie. W 2016 roku Tomaszewska prowadziła program Meteoria w Polsat News, wzięła też udział w 4. edycji Tańca z gwiazdami. Tomaszewska jest córką Jana Tomaszewskiego, byłego bramkarza reprezentacji Polski, który w ostatnim czasie angażował się w politykę (był posłem VII kadencji sejmu).

Małgorzata Tomaszewska- nowa prowadząca w Pytaniu na śniadanie

Małgorzata Tomaszewska wiek, mąż

Małgorzata Tomaszewska z wykształcenia jest psychologiem. W tym roku kończy 31 lat. Jej mężem jest Ahmet Seyfi Yiğit Tarcı. Para wychowuje dwuletniego synka, Enzo.

Małgorzata Tomaszewska z mężem, AhmetemSeyfi Yiğit Tarcı na Instagramie

View this post on Instagram

#

A post shared by Ahmet Seyfi Yiğit Tarcı (@yigittarci) on

Małgorzata Tomaszewska z ojcem, Janem Tomaszewskim na Instagramie

scena z: Małgorzata Tomaszewska, SK: 100-lecie nawiązania stosunków dyplomatycznych pomiędzy Polską a Włochami, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Małgorzata Tomaszewska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Małgorzata Tomaszewska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Małgorzata Tomaszewska, SK: Premiera najnowszej kolekcji torebek SABRINY PILEWICZ x MARTINI BUON APPETITO, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA