W miniony weekend ukazało się wydanie „Super Expressu„, w którym na pierwszej stronie pojawiły się spekulacje mówiące, że może dojść do zwolnienia Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej. Para współpracuje ze sobą od dłuższego czasu i sprawdzają się w roli prezenterów porannej śniadaniówki. Ich sytuację porównano do losu Moniki Zamachowskiej, która pożegnała się z TVP. Całą sprawę postanowiła skomentować Telewizja Polska, która zapewniła, że nie ma takich planów.

Tomasz Kammel poucza ekspedientkę, bo nie chciała podgrzać mu rogala! Fani dziennikarza niezbyt zadowoleni

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zostają w „Pytania na Śniadanie”

W „PnŚ” szykuje się wiele zmianTVP podało, że od listopada parę nowych gospodarzy będą tworzyć Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, w zastępstwie za Moniką Zamachowską, która była prowadzącą od 2013 roku! Natychmiast pojawiły się spekulacje o dalszych zwolnieniach. Zaczęto przyglądać się najbardziej doświadczonej parze, czyli Tomaszowi Kammelowi i Marzenie Rogalskiej. Za sprawą medialnej nagonki, Telewizja Polska w środę wystosowała oświadczenie w tej sprawie.

W związku z medialnymi doniesieniami o odejściu Tomasza Kammela i Marzeny Rogalskiej z „Pytania na śniadanie”, informujemy, że jest to nieprawda. Pan Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, nadal będą częścią zespołu tworzącego najpopularniejszy, poranny program w Polsce „Pytanie na śniadanie” – poinformował nadawca

Od początku września „Pytanie na śniadanie” rozpoczyna się o godz. 7:15, czyli 40 minut wcześniej niż poprzednio. To odpowiedź na przyspieszenie startu emisji „Dzień dobry TVN”. Jak wiadomo stacje ze sobą konkurują.

Nikt nie wyprzedzi Telewizji Polskiej. Jeżeli TVN zrobi „Dzień dobry TVN” o 6.00, to my zrobimy „Pytanie na śniadanie” o 5.45. Dlatego nie ma sensu ścigania się na siłę z TVP – powiedział prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska w „Pytaniu na Śniadanie”

Oglądacie poranne wydania programów śniadaniowych?

Lubicie ten duet?

ZOBACZ WIĘCEJ:

NOWA PARA prowadzących Pytanie na śniadanie; w programie prawdziwy wysyp GWIAZD

O Fuu! Tomasz Kammel pochwalił się jak; czyści nos!

Marzena Rogalska jest zakochana! Przyjaciółka zdradziła Rewii, że 49-letnia dziennikarka znalazła miłość