Po tym, jak Wojciech Modest Amaro odszedł z programu Hell’s Kitchen, wielu widzów zastanawiało się, kto go zastąpi. Popularny restaurator skomentował swoją decyzję w następujący sposób:

Zobacz też: Wojciech Amaro odchodzi z Hell’s Kitchen

Po pięciu edycjach zdecydowałem, że moja misja w Hell’s Kitchen skończyła się. Każdą pracę traktuję nadzwyczaj poważnie i sumiennie. Tak też było z Piekielną Kuchnią – chciałem pokazać prawdziwe oblicze kuchni, ale i dać wiarę młodym ludziom we własne siły.

Przekazałem im jedyną receptę na sukces: ciężka praca, zaangażowanie i konsekwencja – żadnych dróg na skróty. Hell’s Kitchen jest w świetnej kondycji i z pewnością będzie tak też mimo braku mojej osoby. Wciąż możecie mnie oglądać w programie TOP CHEF Polska i zaczynam pracę nad nowym projektem.

Zobacz też: Żona Wojciecha Modesta Amaro ledwo uszła z życiem!

Okazało się, że szef kuchni postawił na rozwój swojej kariery. Zdecydował się otworzyć nową restaurację w Wielkiej Brytanii sygnowaną swoim nazwiskiem.

Tymczasem wiemy, kto będzie kolejnym gospodarzem programu. Będzie nim… Dariusz Kuźniak!

Kim jest Dariusz Kuźniak?

Fani programu mogą go kojarzyć z pierwszej edycji Top Chef. Po emisji show stał się szefem kuchni pewnej restauracji w Warszawie.

Zobacz też: Wojciech Amaro pokazał swoje królewskie łoże [VIDEO]

Z najnowszych informacji wynika również, że producenci zaproponowali rolę prowadzącego Pascalowi Brodnickiemu oraz Robertowi Sowie. Niestety, obydwaj odmówili producentom.

Jak twierdzi Agnieszka Mielczarek, menadżerka Pascala, kucharz nie przyjmie takiej propozycji, ponieważ:

Za tym formatem idą silne, negatywne emocje. To nie jego styl. On woli wzmacniać młodych kucharzy niż wrzeszczeć i krytykować.

Zobacz też: Pierwsza polska gwiazdka Michelina

Czy Waszym zdaniem Darek Kuźniak sprawdzi się w roli nowego prowadzącego i z powodzeniem zastąpi Amaro?

Kim jest najnowszy prowadzący Hell's Kitchen? Będziecie zaskoczeni!

Kim jest najnowszy prowadzący Hell's Kitchen? Będziecie zaskoczeni!

Kim jest najnowszy prowadzący Hell's Kitchen? Będziecie zaskoczeni!