Kiedyś można byłoby pomyśleć, że zdjęcie Kim Kardashian na okładce InTouch zostało zmanipulowane. Dziś można uwierzyć w jego prawdziwość.

Kim przytyła i widać to za każdym razem, gdy paparazzi uwiecznią ją na zdjęciu. Ona sama nie kryje tego, wybierając coraz bardziej katastrofalne dla jej sylwetki stroje.

Przy okazji pozbywa się tych, w które nieprędko się zmieści. Rozmiar sprzed ciąży to 40 (choć twierdziła, że nosi 36) i taki też rozmiar mają ubrania przez nią sprzedawane na aukcjach charytatywnych.

Teraz okazuje się też, że gwiazdka kłamała na temat swojej wagi. Nic dziwnego, nie ma się czym chwalić. Póki co Kardashianka przytyła bowiem… 20 kilo i obecnie waży już 90! A to przecież połowa ciąży. Co będzie w czerwcu?

Kim udaje urażoną. Przekonuje, że w ciąży przybrała na wadze „zaledwie” 9 kilogramów, ale pielęgniarki chętnie podzieliły się z prasą prawdą.
W dodatku osoby z otoczenia celebrytki twierdzą, że dając za wygraną postanowiła nie zważać już na diety i pochłania wszystko, co wpadnie jej w ręce.

Faktycznie, widziano ją już na lodach, sama wstawiła na Instragramie zdjęcia hamburgera i frytek przed ich pożarciem zjedzeniem. A przede wszystkim, widać jej powiększające się kształty. Kim rośnie szybciej, niż sam jej brzuch.
 

&nbsp
Kim Kardashian kłamała nie tylko na temat swojego rozmiaru…

Kim Kardashian kłamała nie tylko na temat swojego rozmiaru…

Kim Kardashian kłamała nie tylko na temat swojego rozmiaru…

Jedno ze zdjęć na Ingragramie Kim. To teraz jej ciążowa dieta?