Od kilku sezonów triumfy święciły masywne klapki basenowe i sandały. Teraz czas na wielki powrót japonek! Dotychczas „nudne”, a nawet wręcz niestylowe klapki, przeżywają w tym sezonie prawdziwy renesans i pod koniec lata staną się jednym z najczęściej noszonych fasonów przez fashionistki. Kim Kardashian również wchodzi w ten trend.

Khloe Kardashian o swojej waginie, „Tyje razem ze mną”

Kim Kardashian znana jest ze swojego ciągle zmieniającego się stylu, od bandażowych sukienek Hervé’a Légera z początku jej kariery po projekty Yeezy w neutralnych kolorach. Ostatnio jednak zaprzyjaźniła się z Johnem Galliano, który pomaga jej zmienić styl. To on stylizował ja również na galę MET.

kim kardashian

Kim Kardashian lansuje japonki

Kim Kardashian (43 l.) została sfotografowana w Los Angeles w swobodnym stroju. Gwiazda ubrana w rozpinaną skórzaną kurtkę, odsłaniającą czarny stanik, luźne spodnie z szerokimi nogawkami i futurystyczne okulary przeciwsłoneczne, swój look uzupełniła awangardowymi japonkami z kolekcji Johna Galliano dla Maison Margiela.

Nie tylko ekstrawaganckie japonki będą hitem mody ulicznej najbliższego sezonu. Proste Havaianasy również przechodzą renesans. Mimo, że nigdy nie zniknęły z ulic, tym razem japonki, nawet te najprostsze wchodzą na salony.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: