Kim Kardashian pokazała się w miniony piątek jako blond seksbomba z lat 80. (z domieszką innych dekad). A wszytko na potrzeby najnowszej kolekcji SKIMS, która podyktowała właśnie trendy plażowe na rok 2022. Metaliczne odcienie, mocny makijaż i ostentacyjna fryzura?

Kim Kardashian prezentuje swoją szczupłą sylwetkę – schudła 10 kg

WKRÓTCE: NOWE @SKIMS METALLIC SWIM. Wpada do sprzedaży w środę, 6 lipca o godzinie 9:00 czasu PT / 12:00 czasu ET – napisała pod zdjęciami.

Można sobie żartować, ale Kim Kardashian ma ogromny wpływ na światowe trendy. I chociaż sama sesja zdjęciowa promująca najnowszą kolekcję gwiazdy może wydawać się ostentacyjna to sam trend na lata 80. jest jak najbardziej na czasie.

Metaliczna moda plażowa 2022

Reklama Skims wydaje się mieszanką stylu lat 60., 70. i 80. A same stroje kąpielowe to klasyczne, mocno wycięte bikini, a także wersji trikini i bardziej sportowych krojów. Na stronie internetowej bikini Skims to koszt ok 500 złotych.

Córki Jessiki Simpson i Kim Kardashian przyjaźnią się

Według projektantów marki Skims, a także stylistów, na plaży w 2022 niezbędne będą mocne dodatki. Plastikowe bransolety, kolczyki i klapki na obcasie. Istna „Dynastia”!

Kim Kardashian Fot. HAKOP-A / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Kim Kardashian Fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum