Kim Kardashian (43 l.) nie narzeka na brak kosztownych, designerskich torebek. Niektóre z nich kosztują nawet 500,000 złotych. Jednak teraz postawiła na coś całkowicie innego, biorąc papierową torbę na zakupy na pokaz Balenciagi na jesień 2024 w Los Angeles.

Szczuplutka Meghan Markle – cała na biało

Podobno Kim uzupełniła nią swój look na specjalną prośbę dyrektora kreatywnego Balenciagi, Demny Gvasalii. Papierowa torba powstała w wyniku współpracy hiszpańskiej marki modowej z popularnym sklepem spożywczym Erewhon.

To moja torebka na dzisiaj, to właśnie kazała mi założyć Demna, mała torebka Erewhon Balenciaga z kwiatami, powiedziała w rozmowie z WWD.

Kim Kardashian na pokazie Balenciagi

Torba na zakupy za 1000 dolarów?

Choć papierowej torebki nie można obecnie kupić, w sklepie marki możba kupić podobną – czarną nylonową torbę na zakupy wielokrotnego użytku za jedyne…1680 złotych. W sieci krążą plotki, że papierowa wersja będzie kosztować 1000 dolarów… Jacyś chętni?

Rozpoznasz gwiazdę po stylizacji? QUIZ

Kardashian, do której na wydarzeniu Balenciagi w L.A. dołączyła jej siostra Kendall Jenner (27 l.), miała na sobie koronkowe legginsy hiszpańskiego brandu, beżowy golf i czarną zapinaną na suwak bluzę z kapturem. A także charakterystyczne okulary przeciwsłoneczne.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: