Kim Kardashian (43 l.) właśnie ogłosiła wprowadzenie na rynek biustonosza Skims Ultimate Nipple Bra (ok. 260 zł), nowej wersji popularnego push-up marki „z wbudowanymi sztucznymi sutkami zapewniającymi efekt szoku”.

TAK Kim Kardashian świętowała 43. urodziny

Temperatura Ziemi staje się coraz wyższa. Poziom mórz podnosi się. Pokrywy lodowe kurczą się. Nie jestem naukowcem, ale wierzę, że każdy może wykorzystać swoje umiejętności, aby wykonać swoją część […] Dlatego przedstawiam zupełnie nowy biustonosz z wbudowanymi sutkami — dzięki czemu niezależnie od tego, jak gorąco będzie, zawsze będziesz wyglądać… jakby było zimno, mówi Kim Kardashian w zabawnym klipie promującym nowy projekt.

Sonda

poll-violet

Co myślisz o staniku ze "sterczącymi sutkami" Skims?

Kim Kardashian i stanik „sterczące sutki”

W nowej reklamie Kim Kardashian ma na sobie komplet w odcieniu nude, który mocno przykuwa uwagę, ale nie chodzi o jej seksowne kształty. Na pierwszy plan wchodzą… jej „sterczące sutki”.

Internet się śmieje: Kim Kardashian mówi, że nigdy nie piła piwa

Większość obserwujących Kim Kardashian i markę Skims w mediach społecznościowych wydaje się być zachwycona premierą, „Chcę to nienawidzić… ale to jest w pewnym sensie genialne i BĘDZIE się sprzedawać”, napisała jedna osoba, inna dodała, „To takie wytrącone z równowagi, a mimo to uwielbiam to”.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: