Kim Kardashian (37 l.) to już show-biznesowa seniorka. Odkąd zrobiło się o niej głośno (czyli – od kiedy nagrała swoją seks-taśmę) minęło wiele lat. Dziś Kim wspomina dawne lata.

Kim Kardashian poszła do chirurga plastycznego i poprosiła o twarz Beyonce

Pretekstem do wspomnień jest nowa kolekcja kolorowych kosmetyków inspirowanych latami 90. XX wieku. W tym czasie Kimmy była nastolatką – urodziła się w 1980 roku, więc na lata 90. przypadała jej młodość.

Kim Kardashian pokazuje zdjęcia z lat 90. – była wtedy nastolatką. Jaki miała styl?

Na swoim Instagramie celebrytka pokazała dwie fotografie. Widzimy na nich Kim w wieku ok. 15 lat, w lekkim makijażu, z włosami związanymi w wysoki kucyk. Kardashianka ma na sobie duży, biały T shirt i luźne, podarte dżinsy. Kim już wtedy lubiła pokazać trochę ciała – na jednym ze zdjeć spodnie są zsunięte, a pod spodem widać białe majtki.

Kim Kardashian zdradziła, że swoją wąską talię zawdzięcza MODNEJ diecie

Kim nosiła białe adidasy z grubymi, czarnymi sznurówkami.

Beeper, choker, dark lip, Adidas, fat laces – pisze Kim, czyli: „Pager, choker, ciemne usta, Adidasy i grube sznurówki”.

Kim jako nastolatka była naprawdę śliczna. A jej styl? Był dokładnie taki, jak styl innych nastolatek w tamtym czasie. Kim nie wyróżniała się szczególnie na tle innych dziewczyn. No, może urodą;)

Kim Kardashian jako nastolatka – taki miała styl w latach 90.

 

Choker, dziurawe dżinsy i biały T shirt. A do tego białe Adidasy – styl Kim Kardashian, gdy była nastolatką.

 

Kim Kardashian w 2019 roku, ma 37 lat, fot. FORUM/Backgrid

Fot. FORUM/Backgrid

Kim Kardashian, Fot. FORUM/Backgrid