Gwiazda reality show otworzyła się na temat wielkiego niepokoju związanego z modą i stylem po rozwodzie z Kanye Westem, który stylizował ją podczas trwania ich związku. To on też jest tak naprawdę odpowiedzialny za jej wygląd i bycie na szczycie.

Lili Reinhart krytykuje Kim Kardashian, „za dietę”

Kim Kardashian doświadczyła „ataków paniki” gdy musiała się sama ubrać, po rozstaniu z Kanye Westem

W ostatnim odcinku programu „The Kardashians”, rozmawiając ze swoją siostrą Kourtney o toczącym się postępowaniu rozwodowym, Kim wyznała, że ​​„doszła do momentu, w którym radziła się go dosłownie o wszystko”.

W Nowym Jorku wystylizował mnie do SNL (…) A gdy sama wystylizowałam się, by odebrać nagrodę Wall Street Journal za Skims, zadzwonił do mnie by mnie skrytykować, porównał mnie do Marge Simpson – powiedziała Kim.

Wszystkie fryzury Kim Kardashian

Kanye West najlepszym stylistą

Później w tym samym odcinku Kim przeszukała swoją szafę w poszukiwaniu inspiracji, co ubrałaby na wesele swoich przyjaciół, Paris Hilton i Simona Hucka.

Zdecydowanie wiem co lubię, ale nigdy tak naprawdę nie byłam wizjonerką (…) Kanye przychodził i mówił: „Powinnaś uczesać się w ten sposób. Powinnaś zrobić makijaż w ten sposób”. Ubrania to jego język miłości. Zawsze mu ufałam – dodała.