Kim Kardashian to wciąż najlepsza maszyna do robienia pieniędzy. Gwiazda social mediów i największa celebrytka w USA po raz kolejny udowodniła, kto tu rządzi. Jej marka bieliźniana SKIMS nawiązała współpracę z włoskim domem mody Fendi, którego dyrektorem artystycznym jest Kim Jones. Z tej ciekawej kolaboracji powstała kolekcja bielizny, a także rajstop we wciąż modnym duchu „logomanii”.

Kanye West chce być znowu z Kim! „Ona wciąż jest moją żoną!”

Ile zarabia Kim Kardashian?

Premiera kolekcji miała miejsce 2 dni temu i w zaledwie 60 sekund sprzedało się rzeczy za bagatela… 1 milion dolarów. Tak, tyle na współpracy z marką Kim Kardashian zarobiła w minutę. Teraz sprzedaż trwa już kilka dni. Aż strach się bać ile na koncie ma już Kim.

Innowacyjne tkaniny i dopasowanie typowe dla SKIMS w połączeniu z luksusem i jakością Fendi mogą wydawać się niektórym nieoczekiwane, ale podobieństwa między naszą kreatywną wizją a celami są bardzościśle powiązane – wyjaśniła Kim Kardashian.

Do wielkiego sukcesu kolaboracji SKIMS z FENDI (FKINS? SKENDI?), przyczyniła się oczywiście rodzina Kim Kardashian, która budowała napięcie na długo przed premierą linii. A do tego wsparcie od znajomych gwiazd, w tym Gwyneth Paltrow, która (na pewno nie za darmo), opublikowała w swoich social mediach tzw. unpacking, czyli otwieranie prezentu czy paczki na żywo. Oczywiście aktorka była zachwycona przesyłką od Kim Kardashian i Fendi.

A jak wy oceniacie kolekcję?

Kim Kardashian oskubie Kanye’go Westa z kasy?!

Kim Kardashian i Kanye West znów przyłapani razem. Zrobili nas w konia z rozstaniem?