Kim Kardashian (42 l.) właśnie zaprezentowała, swojej niekończącej się ilości fanów, nową – krótką fryzurę. Kim, jak zwykle wyglądała świetnie, ale w sieci pojawiły się komentarze, że „tych sióstr nie da się od siebie rozróżnić”. Niestety, coś w tym jest. Ci sami chirurdzy plastyczni, czy te same filtry?

To nie z Kim Kardashian romansuje Tom Brady

Kim Kardashian zadebiutowała z krótszą fryzurą, zwaną po prostu bobem. Swoją nową fryzurę pokazała w nowych spodniach SKIMS, które właśnie trafiły do sprzedaży. Celebrytka oczywiście zaznaczyła tę informację w opisie – to się nazywa dobry marketing. W końcu „wszyscy” będą pisać o nowych włosach, czemu zatem nie zrobić sobie darmowego PR’u nowego projektu SKIMS?

Kim Kardashian - nowa fryzura

Kim Kardashian w nowej fryzurze

A jeszcze chwilę temu Kim Kardashian pojawiła się na meczu piłki nożnej w Osace w Japonii w czarnym kucyku, który połączyła z kremowym podkoszulkiem, dopasowanymi dżinsowymi spodniami Balmain, kobaltowymi szpilkami i torebką. Jedyną w swoim rodzaju. Torba z krokodyla – Hermès Birkin to koszt ok. 1,2 miliona złotych.

Kourtney Kardashian i Kim Kardashian są w stanie wojny!

Kim Kardashian ostatnio często zmieniała fryzury, pewnie dlatego zdecydowała się na ostre cięcie, by odświeżyć i odżywić zniszczone farbowaniem i stylizacją włosy. To najlepszy sposób – a do tego – bob jest zawsze w trendach.