Andrea Bocelli postanowił odnieść się do kłótni między Kim a Kourtney Kardashian. Włoski tenor zabrał głos po tym, jak jego nazwisko zostało wspomniane w czwartkowym odcinku programu „The Kardashians”, gdzie Kim i Kourtney oskarżają się nawzajem o kopiowanie swoich ślubów.

Andrea Bocelli odpowiada Kardashiankom

Kim Kardashian oskarżyła swoją siostrę Kourtney, że ta skopiowała po niej pomysły na ślub. Obie siostry wzięły ślub we Włoszech i na obu wystąpił Andrea Bocelli. Kim udowadniała na wizji, że Kourtney skopiowała jej pomysły, bowiem jej ślub z Kanyem Westem odbył się w 2014 roku.

Kto wystąpił na moim ślubie? Andrea Bocelli. Kto wystąpił na ślubie Kourtney? Andrea Bocelli. Ukradłaś mi kraj ślubu i wykonawcę ślubnego. Andrea Bocelli to mój ulubiony męski wokalista wszech czasów – powiedziała Kim.

Kim Kardashian płacze nad stanem psychicznym byłego męża: „To nie jest człowiek, którego poślubiłam”

W piątek Andrea Bocelli zabrał głos na Instagramie, odnosząc się do rodzinnej kłótni:

Drogie @kimkardashian i @kourtneykardash, jestem bardzo zaszczycony, że obie kochacie mój głos i zawsze będę szczęśliwy, aby dla was zaśpiewać – napisał na swoim Instastory. Ale wiedzcie, że jest młodszy i o wiele bardziej pomocny artysta @matteobocelli, którego wasza matka @krisjenner również bardzo dobrze zna. Do zobaczenia wkrótce w Toskanii!

Matteo Bocelli wystąpił u boku swojego ojca na ślubie Kourtney z perkusistą Blink-182, Travisem Barkerem w zeszłym roku.

Kłótnia rozpoczęła się po tym, jak 44-letnia Kourtney skrytykowała Kim za współpracę z włoskim domem mody kilka miesięcy po jej włoskim ślubie. Kourtney wyznała, że była głęboko „zraniona” decyzją Kim o współpracy z tą marką i stwierdziła, że Kim „kopiowała” jej wystawny ślub we Włoszech.

Ciężarna Kourtney Kardashian pokazuje swoje nowe kształty w towarzystwie znanej TikTokerki

To jest niemal chciwość – powiedziała Kourtney w odcinku z 29 czerwca. Jeśli spojrzę na zdjęcia z pokazu mody, połowę czasu myślę: „Czy to jest mój ślub?”” „Nie ma żadnej przyzwoitości, żeby zapytać mnie, jak się czuję z tym, że ona kopiuje mój ślub” – dodała w wyznaniu. „Nikt nie ma kompletnie nic do tego. To jest jak Dziki Zachód – Bierzemy i robimy, co chcemy. Cokolwiek jest najlepsze dla nas.

Tymczasem Kim nie rozumiała, dlaczego jej „hejterska” siostra ma do niej jakiekolwiek pretensje.