Kim Kardashian (42 l.) to całkowicie odmieniona kobieta. Teraz, gdy ostatecznie rozwiodła się z Kanye Westem widać, że wprowadziła kilka zmian w swoim wyglądzie. Najmocniej rzuca się w oczy nowy kolor włosów Kim, który jest bardziej naturalnym, ciepłym odcieniem blondu.

Kim Kardashian świętuje rozwód w TAKIM stroju

Kim Kardashian pojawiła się w Miami na Art Basel Miami wraz z młodszą siostrą Khloé Kardashian, ubrana w odważny strój i zupełnie nową fryzurę. Celebrytka #1 przekształciła swoje platynowe blond włosy w ciemniejszy miodowy kolor, prawie pasujący do tego na głowi Khloé. Widać, że wiadomo już na jaki kolor farbować teraz włosy.

Kim Kardashian z miodowym blondem na głowie

Po kolacji w nowej restauracji Bad Bunny, Gekkō w Miami, siostry wzięły udział w imprezie z gwiazdami zorganizowanej przez magazyn „W” i Burberry w prywatnej rezydencji w Miami. Tam pojawiły się takie osobistości jak Serena Williams.

Julia Fox o tym, że spotykała się z Kanye dla Kim Kardashian

Dla przypomnienia! Kim Kardashian po raz pierwszy przefarbowała się na platynę na słynny bal MET Gala 2022 w maju, gdzie „przebrała” się za Marilyn Monroe. Jednak czarne odrosty chyba już zaczęły ją denerwować. A może po prostu dla zdrowia włosów nie chciała już utrzymywać ich w tak rozjaśnionej tonacji?

Jak oceniacie nowy kolor włosów Kim Kardashian?