Nowy tajemniczy mężczyzna w życiu Kim Kardashian (42 l.), „spełnia jej standardy”, jednak on na nie jest jeszcze gotowa, by pokazać go światu. Podczas czwartkowego odcinka reality show „Kardashians” mówiła o trudnościach związanych z umawianiem się na randki, będąc nią.

To dlatego Kim Kardashian rozstała się z Petem Davidsonem

Oto rzecz, jeśli jesteś widziany z kimś, to jeśli zaczyna ci z nim nie wychodzić, musisz niemal próbować sprawić, by trwało to trochę dłużej, ponieważ jesteś tak zawstydzona, że to było takie krótkie, wyznała.

Kim Kardashian powiedziała także, że podczas jej romansu z Petem Davidsonem ludzie uznali to za „bardzo poważny związek”, podczas gdy w rzeczywistości po prostu Kim Kardashian próbowała się dobrze bawić.

Kim Kardashian ma nowy romans

Kim Kardashian wyjaśniła w najnowszym odcinku „Kardashians”, że jej przyjaciele umówili ją z „Fredem” (tak nazwał tajemniczego mężczyznę Kim Scott Dicick). Para wybrała się do pewnego klubu w Nowym Jorku, gdzie ona i Pete Davidson jedli „potajemne kolacje”.

Kim Kardashian przyznała się do botoksu w dziwnym miejscu

W nagraniu widać jak Kim Kardashian z kimś SMS’uje. Zapytana przez jednego z producentów, czy pisze z „Fredem”, odpowiedziała, że tak. Nie wiadomo jednak kim jest jej nowy ukochany, wiadomo jednak, że „spełnia jej standardy”.

A przypominamy, że Kim Kardashian miała poczekać przynajmniej 2 lata przed kolejnym związkiem.