42-letnia Kim Kardashian zaprezentowała się w bardzo odważnym stroju zaledwie dwa dni po sfinalizowaniu rozwodu z 45-letnim Kanye Westem.

Kim Kardashian odwraca uwagę superseksownym strojem

Kim Kardashian wie jak odwrócić uwagę. Zamiast wciąż roztrząsać rozwód z jej kontrowersyjnym mężem i wieszać na niej psy za niezerwanie współpracy z Balenciagą, która dopuściła się opublikowania pedofilskiej reklamy, Kim postanowiła zainteresować media swoim seksownym wyglądem.

Jak Kim Kardashian i Kanye West podzielą swoje 21 nieruchomości w ramach ugody rozwodowej?

W czwartkowy wieczór Kim postanowiła wybrać się na kolację w towarzystwie swojej siostry Khloe. Kim wysiadła pod modnym klubem Gekko w Miami w mini lateksowym topie, sportowych krótkich spodenkach i obszernych kozakach.  Całość dopełniały blond loki i ciemne okulary. Także jej siostra Khloe postawiła na seksowny obcisły strój i duże okulary.

Obydwie panie pochwaliły się swoimi długimi szponami pomalowanymi w stonowanych kolorach. Obie także miały ozdobne małe torebeczki. Szczególnie ta Khloe, przypominająca aliena, rzucała się w oczy.

Gala CFDA Fashion Awards 2022. Kim Kardashian, Cher, Kendall i Kylie Jenner i Katie Holmes

Kilka ostatnich dni było dla Kim szczególnie burzliwych. Kim postanowiła odreagować po tym, jak jej były mąż wydawał się mieć „pełne załamanie psychiczne” w podcaście Alexa Jonesa u boku zwolennika białej supremacji Nicka Fuentesa, gdzie wylewał więcej antysemickiej żółci i zachęcał ludzi do odwiedzania R. Kelly’ego i Weinsteina w więzieniu.

Czy Kim Kardashian powinna zerwać współpracę z Balenciagą?

Kim i Kanye ostatecznie rozstrzygnęli także ostatecznie swój rozwód i podział majątku, który trwał prawie dwa lata, odkąd się rozstali. Kim będzie otrzymywać co miesiąc 200 000 dolarów alimentów. Była para będzie dzielić wspólną opiekę i „równy dostęp” do czwórki swoich dzieci: North (9 lat), Saint (6 lat), Chicago (4 lata) i Psalm (3 lata).

 

 

 

Miami, FL – / Forum

Forum

Kim Kardashian  Forum

Miami, FL – Forum

Miami, FL -/ Forum

EXCLUSIVE:  Forum

EXCLUSIVE: / Forum

Kim Kardashian  Forum