Julia Fox ujawnia szczegóły dotyczące jej romansu z Kanye Westem, dzięki któremu w ogóle o niej usłyszeliście. Okazuje się, że zaczęła się z nim spotykać, bo dzięki temu da spokój Kim.

Kanye West wraca na Twittera z wpisem „shalom” sześć tygodni po tym, jak dostał zakaz za antysemickie treści

Julia Fox chciała wyświadczyć przysługę Kim Kardashian

21 listopada za pośrednictwem TikToka aktorka zastanawiała się nad swoim burzliwym miesięcznym związkiem z kontrowersyjnym raperem, wyjaśniając, dlaczego w ogóle się z nim związała. I jak to ujęła, czuła, że ​​umawianie się z nim mogłoby pomóc żonie Westa, Kim Kardashian, z którą był w separacji.

Przede wszystkim (Kanye, przyp.red.)  zachowywał się normalnie w stosunku do mnie – powiedziała w filmiku. Nie tylko to, ale też fakt, że Kardashianowie, kiedy dziesięć lat temu założyłam linię modową, kupowali moje ubrania i sprzedawali je w swoich sklepach, więc zawsze szczególnie kochałam Kim.

Dodała, że ​​kiedy Kanye po raz pierwszy zaczął się z nią kontaktować, nie widziała w tym nic niepokojącego.

Pamiętam, że pisał do mnie SMS-y, a ja tak naprawdę nie odpowiadałam – kontynuowała 32-latka. Nie chciałam ponownie rozmawiać z celebrytą, ponieważ nigdy nic z tego nie wychodzi, to jest nudne i oni nie są tacy, jak myślisz, że będą.

Julia zauważyła jednak, że Kanye się nie poddaje, i wtedy zdała sobie sprawę, że odpowiadając, może wyświadczyć przysługę jego byłej żonie.

Kanye West pojawił się w siedzibie głównej Skechersa. Ochrona go szybko wyprowadziła

Wtedy przyszła mi do głowy taka myśl – wyjaśniła. Pomyślałam: „O mój Boże, może uda mi się odciągnąć go od Kim i sprawić, by mnie polubił ”. I wiedziałam, że jeśli ktokolwiek mógłby to zrobić, byłabym to ja, ponieważ kiedy coś sobie postanowię, udaje mi się to”.

W tym czasie Kim spotykała się z Pete’em Davidsonem, a Kanye wyrażał swoją dezaprobatę w mediach społecznościowych, pisząc kilka postów skierowanych na Instagramie skierowanych do Pete’a i Kim.

Fox ujawniła także, na czym opierał się jej krótki związek z Westem.

Efekt Kanye Westa, czyli jak Julia Fox zrzuciła 8kg w miesiąc

Przez miesiąc, który para spędziła razem, Julia powiedziała obserwatorom, że ona i West  rozmawiali o modzie i nieszablonowych pomysłach – ale kiedy Ye zaczął „szaleć” w mediach społecznościowych, gra się skończyła.

Tak naprawdę rozmawialiśmy tylko o ubraniach, dziwnych pomysłach i planach na przyszłość, naszych nadziejach i marzeniach związanych z dzieciństwem i edukacją, i to byli naprawdę piękne – wyjaśniła. I w momencie, gdy zaczął tweetować, nie chciałam już nim być.

Julia stwierdziła, że pomimo „że to co postanowi, zawsze jej wychodzi” nie udało jej się „pomóc” Kanyemu i poniekąd Kim.

Miałam urojenia i myślałam, że mogę mu pomóc, ale to nie zadziałało, ale głęboko szanuję tego człowieka jako artystę – zakończyła.

Santa Monica, CA – / Forum

Julia Fox  / Reuters / Forum