Kim nie chce, żeby jej fanka się do niej upodobniła
Kim Kardashian ma tysiące fanek na całym świecie i wiele z nich chce wyglądać jak ona. Niestety niektóre myślą, że wygląd zapewni im szczęście.
Jedna z nich postanowiła poddać się kilkunastu operacjom plastycznym tylko po to, aby upodobnić się do Kim. Wydaje jej się, że jeśli to zrobi, jej mąż od niej nie odejdzie. Jest on ogromnym fanem Kardashianki i uważa ją za ideał.
Celebrytka poprosiła dziewczynę, aby pod żadnym pozorem nie robiła nic ze swoim ciałem i twarzą. Choć sama nie jest całkowicie przeciwko ingerencji chirurgów plastycznych – przyznała się, że wstrzykiwała sobie botoks – twierdzi, że nie można robić takich rzeczy, tylko po to, żeby komuś się przypodobać.
Trudno się nie zgodzić.
niektórzy faceci mją nasr…. w głowie , to juz chyba fanatyzm
gość, 28-07-10, 08:56 napisał(a):gość, 28-07-10, 00:32 napisał(a):gość, 27-07-10, 20:23 napisał(a):nie rozumiesz!!! chłopak uważa,że Kim jest idealna a to nie znaczy,że każe dziewczynie upodabniać się do Kardashianki.Dziewczyna pewnie sama ‘’wpadła’’na ten kretyński pomysł,żeby przypodobać się facetowi.Mojemu kochanemu też bardzo podoba się Kim (ma nawet ją na pulpicie komputera) ale nie chciałby,żebym upodabniała się do niej tym bardziej,że jego zdaniem jestem równie atrakcyjna!!! To dlaczego ma ją, a nie Ciebie na pulpicie?właśnie, to troche dziwne, ma inną kobiete na pulpicie, jakby Jego nie była wystarczająco atrakcyjna by tam być. Nie mówie że nie jesteś. Ale włączając komputer woli patrzeć na nią a nie na Ciebie. Mi by sie to nie podobało, ale moze mam po prostu inny charakter, inne podejście do różnych spraw. Pozdrawiamwłaśnie ,coś jest nie tak .To ona jest na pulpicie nie Ty wniosek? Ona bardziej mu się podoba,tyle,że ty jesteś w realu a ją może podziwiać z dalekazaraz wymyślicie jakąś ciekawą historyjkę,że na pewno zdradza dziewczynę,ze wali konia na widok Kim.Jesteście beznadziejnie i głupie.Jestem facetem i chciałbym miec dupe,która pozwala mi miec fajna laske na pulpicie.nie zdradzałbym jej,bo po co? a zakazany owoc bardziej smakuje,wiec pewnie gdyby mi wszystkiego zabraniała bardziej by mnie do tego ciągnęło ! takie moje meskie zdanie!
Musisz być naprawdę fajną i dowartościowaną kobietą.Nie przejmuj się tymi matołami,które próbują Ci wmówić,ze Twój facet woli Kim.Oczywiście jak każdy normalny mężczyzna lubi oglądać się za pięknymi dziewczynami,ale to nie znaczy,ze podobają mu się bardziej od Ciebie albo musi Cię zdradzać.To są bzdury i bezsensowne stereotypy. Jest wręcz przeciwnie facet mający wyrozumiałą kobietę w domu,która zamiast robić jazdy o głupoty akceptuje zaistniałą sytuację zyskuje w oczach mężczyzny. Uwierz koledzy Twojego ukochanego zazdroszczą mu Ciebie.jak jesteś jeszcze atrakcyjna To faktycznie wygrał w totolotka.Żaden natomiast facet nie lubi gderającej baby,która zabrania nawet zerknąć na inną! Twój Men ma szczęście,że Cię ma,bo nie dość,że nie jesteś męczennicą(sama oglądasz się za kobietami,więc sprawia Ci to radość) to jeszcze akceptujesz męską naturę!Studiuję psychologię,więc mam duże pojęcie na ten temat.Życzę Ci szczęścia i Twojemu chłopakowiPozdrawiam Annaps.Podoba mi się bardzo Twoje pozytywne podejście do życia!
ja bym musiała mieć z głową żeby do kogokolwiek się upodabniać…
gość, 28-07-10, 08:56 napisał(a):gość, 28-07-10, 00:32 napisał(a):gość, 27-07-10, 20:23 napisał(a):nie rozumiesz!!! chłopak uważa,że Kim jest idealna a to nie znaczy,że każe dziewczynie upodabniać się do Kardashianki.Dziewczyna pewnie sama ‘’wpadła’’na ten kretyński pomysł,żeby przypodobać się facetowi.Mojemu kochanemu też bardzo podoba się Kim (ma nawet ją na pulpicie komputera) ale nie chciałby,żebym upodabniała się do niej tym bardziej,że jego zdaniem jestem równie atrakcyjna!!! To dlaczego ma ją, a nie Ciebie na pulpicie?właśnie, to troche dziwne, ma inną kobiete na pulpicie, jakby Jego nie była wystarczająco atrakcyjna by tam być. Nie mówie że nie jesteś. Ale włączając komputer woli patrzeć na nią a nie na Ciebie. Mi by sie to nie podobało, ale moze mam po prostu inny charakter, inne podejście do różnych spraw. Pozdrawiamwłaśnie ,coś jest nie tak .To ona jest na pulpicie nie Ty wniosek? Ona bardziej mu się podoba,tyle,że ty jesteś w realu a ją może podziwiać z daleka Już wam wszystko tłumaczę dlaczego Kim ma na kompie a nie mnie….Ja jestem bardzo tolerancyjną kobieta zresztą sama oglądam się za pięknymi laskami.Jak byliśmy na Ukrainie to cały czas głowa mi latała,bo nie mogłam się nadziwić jakie tam boskie kobiety mieszkają.Mój facet nawet się wkurzał mówiąc,że to nie taktowne.Kim ja pierwsza ujrzałam w telewizji i ’’zaraziłam’’chłopaka’’swoim uwielbieniem do tej Pani.Któregoś dnia przeglądając zdjęcia w necie zobaczyłam cudowną Kim zaproponowałam facetowi aby dał ją na pulpit.Ja poza tym nie posiadam tak’’zajebistych’’zdjęć.Mój chłopak zawsze powtarza,że jestem wyjatkowa,bo znam swoja wartość,nie krytykuuje żadnej kobiety a przy tym jestem piekna….
gość, 28-07-10, 00:32 napisał(a):gość, 27-07-10, 20:23 napisał(a):nie rozumiesz!!! chłopak uważa,że Kim jest idealna a to nie znaczy,że każe dziewczynie upodabniać się do Kardashianki.Dziewczyna pewnie sama ‘’wpadła’’na ten kretyński pomysł,żeby przypodobać się facetowi.Mojemu kochanemu też bardzo podoba się Kim (ma nawet ją na pulpicie komputera) ale nie chciałby,żebym upodabniała się do niej tym bardziej,że jego zdaniem jestem równie atrakcyjna!!! To dlaczego ma ją, a nie Ciebie na pulpicie?właśnie, to troche dziwne, ma inną kobiete na pulpicie, jakby Jego nie była wystarczająco atrakcyjna by tam być. Nie mówie że nie jesteś. Ale włączając komputer woli patrzeć na nią a nie na Ciebie. Mi by sie to nie podobało, ale moze mam po prostu inny charakter, inne podejście do różnych spraw. Pozdrawiamwłaśnie ,coś jest nie tak .To ona jest na pulpicie nie Ty wniosek? Ona bardziej mu się podoba,tyle,że ty jesteś w realu a ją może podziwiać z daleka
gość, 27-07-10, 20:23 napisał(a):nie rozumiesz!!! chłopak uważa,że Kim jest idealna a to nie znaczy,że każe dziewczynie upodabniać się do Kardashianki.Dziewczyna pewnie sama ‘’wpadła’’na ten kretyński pomysł,żeby przypodobać się facetowi.Mojemu kochanemu też bardzo podoba się Kim (ma nawet ją na pulpicie komputera) ale nie chciałby,żebym upodabniała się do niej tym bardziej,że jego zdaniem jestem równie atrakcyjna!!! To dlaczego ma ją, a nie Ciebie na pulpicie?właśnie, to troche dziwne, ma inną kobiete na pulpicie, jakby Jego nie była wystarczająco atrakcyjna by tam być. Nie mówie że nie jesteś. Ale włączając komputer woli patrzeć na nią a nie na Ciebie. Mi by sie to nie podobało, ale moze mam po prostu inny charakter, inne podejście do różnych spraw. Pozdrawiam
gość, 27-07-10, 17:06 napisał(a):jak gostek ma takie wymagania to niech podrywa oryginały, a nie podróbki (tylko, kto by go chciał), a swoją drogą ciekawe do kogo sam jest podobny…nie rozumiesz!!! chłopak uważa,że Kim jest idealna a to nie znaczy,że każe dziewczynie upodabniać się do Kardashianki.Dziewczyna pewnie sama ‘’wpadła’’na ten kretyński pomysł,żeby przypodobać się facetowi.Mojemu kochanemu też bardzo podoba się Kim (ma nawet ją na pulpicie komputera) ale nie chciałby,żebym upodabniała się do niej tym bardziej,że jego zdaniem jestem równie atrakcyjna!!!
ja uważam że Kim jest piękna ale nie upodobniłabym się do niej bo wolę być taka jaka jestem, ewentualnie poprawić parę rzeczy w wyglądzie 🙂
nie rozumiesz!!! chłopak uważa,że Kim jest idealna a to nie znaczy,że każe dziewczynie upodabniać się do Kardashianki.Dziewczyna pewnie sama ‘’wpadła’’na ten kretyński pomysł,żeby przypodobać się facetowi.Mojemu kochanemu też bardzo podoba się Kim (ma nawet ją na pulpicie komputera) ale nie chciałby,żebym upodabniała się do niej tym bardziej,że jego zdaniem jestem równie atrakcyjna!!! To dlaczego ma ją, a nie Ciebie na pulpicie?
Kim jest piękna bez makijażu, tapeta tylko ją szpeci… A w dodatku się zeszmaciła… ;-P
gość, 27-07-10, 09:22 napisał(a):hmmm czyli zaprzecza samej sobie, ta lalka kim ma pewnie głęboko w d..te fanke najważniejsze żeby konkurencji nie było, juz i tak duzo trudu kosztuje ja eliminacja siostr…poza tym wydaloby sie, że twarz i cialo kim to tylko produkt chirurgii plastycznej-do podrobienia i powtórzenia-jak modna bluzka w sieciówce…o tak, podpisuję się pod tym 😉
jak gostek ma takie wymagania to niech podrywa oryginały, a nie podróbki (tylko, kto by go chciał), a swoją drogą ciekawe do kogo sam jest podobny…
baby sa jednak głupie
ALE TO JUŻ BYŁO….patrz J. Alba
hmmm czyli zaprzecza samej sobie, ta lalka kim ma pewnie głęboko w d..te fanke najważniejsze żeby konkurencji nie było, juz i tak duzo trudu kosztuje ja eliminacja siostr…poza tym wydaloby sie, że twarz i cialo kim to tylko produkt chirurgii plastycznej-do podrobienia i powtórzenia-jak modna bluzka w sieciówce…
Co to za facet, który mówi ci, kto jest jego ideałem. Przecież mozna jajko znieść będąc z kimś takim. To związek bez solidnych podstaw.
Chociaż raz coś mądrego powiedziała xP Zgadzam się z nią, nie powinna starać się przypodobać facetowi. Żal mi tej dziewczyny, bo to jest świnia, nie prawdziwy kochający mężczyzna xd
ma nawalone niestety…
gość, 26-07-10, 21:04 napisał(a):nie wiem kto durniejszy maz czy zonaOczywiście, że mąż.Ciekawe co on by powiedział jeśli jego żona mówiła o innym facecie jako o ideale i specjalnie dla niej miał zrobić operacje żeby się upodobnić do niego.Chore….
ja dziękuje za takiego mąłzonka, masakra 😛
dziwnie wygląd ajej kciuk na tek okładce xD
nie wiem kto durniejszy maz czy zona
ta pani to chodzaca reklama operacji ..ale nie rozumiem jednego..była przesliczna przed (po tez jest swietna) po co jej to bylo?
no i dobrze jej doradziła a ten jej cały mąż nie jest wart swojej żony
No rzeczywiscie fajna z niej laska, a jak ten jej mąz taki mądry to tez niech se zrobi jakas operacje plastyczna zeby upodobnic sie do jakiegos sławnego pana
niech mąż idzie do kim… wiedział co brał.. chyba nie?? jak ten ku*tas może rządać od żony by wyglądała jak ktoś inny.. nie kocha jej tylko KIM ;/do lamusa z takim skurrwielem
a co mnie za przeproszeniem obchodzi buahah
ma rację, te dziewczyny, które robia się na Angelinę, Kim, Megan Fox, Jessicę Albę, Carmen Elektrę, czy chociazby na Dodę rozumu chyba nie mają. Myślą, że jak będą w jakiś karyaturalny sposób przepominać gwiazdki, to nagle zaczną prowadzić takie życie jak one?
pais słuzy jako rodzinan advertastment a ta jedzie na sławie swoje ojca
Trudno się nie zgodzić,ale sama robi sobie operacje,żeby podobać się innym i sobie.
Na miejscu kim tez bym się wkurzyła!!!!
Musi mieć twarz palikota
Yyy, identycznie było z Albą?
jaka ona jest zadna co osiagneła sama nic
Ale dramat… Czego Ci ludzie nie wymyśla.
ale głupia kobieta,dla jakiegoś chłopa chce się zmienić!!!!
córka senatora zaujace …
to juz bylo z Angelina i ta azjatka…