Kim Kardashian pojawiła się na gali MET 2022 w kultowej sukience Marilyn Monroe, znanej przede wszystkim z odśpiewania „Happy Birthday, Mr. President” z 1962 roku Johnowi F. Kennedy’emu.

Kim zrzuciła TYLE kilogramów w miesiąc?!

Kim Kardashian zniszczyła suknię Marilyn Monroe

41-letnia gwiazda reality-show „Kardashians” zrzuciła nawet kilka kilogramów, aby wcisnąć się w historyczną suknię, a nawet zmieniła kolor włosów na platynę. Cała Marilyn?

Mam ogromny szacunek dla tej sukienki i jej znaczenia dla amerykańskiej historii […] Nigdy nie chciałabym w niej siedzieć ani jeść, abym nie miałabym żadnego ryzyka jego uszkodzenia i nie będę miała na sobie takiego makijażu ciała, jaki zwykle robię – wyznała w rozmowie z Vogue.

„Najdroższa sukienka na świecie”

Wygląda jednak na to, że samo pozowanie do zdjęć na czerwonym dywanie z Petem Davidsonem, który później ufarbował włosy na platynowy blond, aby pasowały do ​​inspirowanych przez Marilyn włosów swojej dziewczyny, mogło spowodować uszkodzenie „najdroższej sukienki na świecie”.

To już pewne: Bobby Kennedy zabił Marilyn Monroe

Fani w internecie sieją ferment, krytykując zarówno Kim Kardashian za zniszczenie kreacji, a także muzeum Ripley’s, które wypożyczyło jej tę jedną z najbardziej znanych sukni w historii,

Kim w ogóle nie powinna była nosić tej sukienki. To znaczy tak, fajnie jest oddać hołd Marilyn, ale mogła zrobić, skopiować nową sukienkę na tę modłę. To był ponadczasowy i kultowy artefakt, który został zniszczony – czytamy w sieci.

Kim Kardashian i Pete Davidson Fot. ANDREW KELLY / Reuters / Forum